Türk Telekom SIM kart değişikliğinde ücret ödenir mi?

ahlatt.r

Centipat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1060 3 GB
R5 5600
8X2 3200 MHZ
A320M-F
FSP PSU
Meslek
Öğrenci
Bir gün telefonumun H+ çektiğini gördüm, ondan önce 4.5G LTE çekiyordu, cayır cayır çalışıyordu. Müşteri hizmetlerini aradım Türk Telekom 3 kez ve bana yok bunu yap, yok şunu yap geçmedi. Ben SIM kart değiştirmek istiyorum. Ücret öder miyim Türk Telekom'a? Telefonumda sorun yok. Babamın SIM kartı telefonumda 4.5G çekiyor, onun da Türk Telekom. Bu konuda bilgisi olan yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir gün telefonumun H+ çektiğini gördüm, ondan önce 4.5G LTE çekiyordu, cayır cayır çalışıyordu. Müşteri hizmetlerini aradım Türk Telekom 3 kez ve bana yok bunu yap, yok şunu yap geçmedi. Ben SIM kart değiştirmek istiyorum. Ücret öder miyim Türk Telekom'a? Telefonumda sorun yok. Babamın SIM kartı telefonumda 4.5G çekiyor, onun da Türk Telekom. Bu konuda bilgisi olan yazabilir mi?

Hocam başka bir telefonda deneyin belki sorun telefonunuzda olabilir.

H+ diye SIM kart değiştirmek hiçbir şeyi değiştirmez hocam, bu cihaz ve anten ile alakalı

Bir gün telefonumun h+ çektiğini gördüm, ondan önce 4.5G LTE çekiyordu, cayır cayır çalışıyordu. Müşteri hizmetlerini aradım Türk Telekom 3 kez ve bana yok bunu yap, yok şunu yap geçmedi. Ben SIM kart değiştirmek istiyorum. Ücret öder miyim Türk Telekom'a? Telefonumda sorun yok. Babamın SIM kartı telefonumda 4.5G çekiyor, onun da Türk Telekom. Bu konuda bilgisi olan yazabilir mi?.
------

Bir gün telefonumun h+ çektiğini gördüm, ondan önce 4.5G LTE çekiyordu, cayır cayır çalışıyordu. Müşteri hizmetlerini aradım Türk Telekom 3 kez ve bana yok bunu yap, yok şunu yap geçmedi. Ben SIM kart değiştirmek istiyorum. Ücret öder miyim Türk Telekom'a? Telefonumda sorun yok. Babamın SIM kartı telefonumda 4.5G çekiyor, onun da Türk Telekom. Bu konuda bilgisi olan yazabilir mi?

Online işlemlerden 4.5 gnin aktif olup olmadığını kontrol edin.
SIM karlar kolay bozulmazlar.
Ayrıca evet SIM değişimi ücretlidir.

Biraz gec olmus ama su sekil yonlendirebilirim.

Benim de durup dururken Volte vb servislerim gitti. Telekom 'a bir turlu anlatamadim. Telefon 4.5yi desteklemiyor, kart desteklemiyor, profilde degil vs diye sacma sapan cevaplar verdiler.

Sonunda Btk uzerinden sikayet actim. Yine ayni yazilari yazdilar. En son sikayet 3. Kez dondugu icin, direk Btk 'ya dusuyor. Muhtemelen onlar direk gorusup halletmisler.

Sonrasinda, Telekom'dan,ucretsiz sim degisikligi yapabilirsiniz diye aradilar.

Geri
Yukarı