Xiaomi Redmi 9T vs Samsung Galaxy A23

Oof

Hectopat
Telefonum Redmi 9T ablam yarın yeni telefon alacak ve telefonunu bana verecek fakat Redmi 9T mi Galaxy A23 mü arada kaldım. Daha önce hiç Samsung kullanmadım. Xiaomi ile daha yakınım artı olarak Samsung'da root ve ROM atma olaylarını fazla bilmiyorum.(genelde telefon aldıgımda direk root atarım ve performans ROM'ları bakarım) Samsung'ları kurcalamak zor mudur kolay mıdır yardımcı olursanız sevinirim.

Telefonum Redmi 9T ablam yarın yeni telefon alacak ve telefonunu bana verecek fakat Redmi 9T mi Galaxy A23 mü arada kaldım. Daha önce hiç Samsung kullanmadım. Xiaomi ile daha yakınım artı olarak Samsung'da root ve ROM atma olaylarını fazla bilmiyorum.(genelde telefon aldıgımda direk root atarım ve performans ROM'ları bakarım) Samsung'ları kurcalamak zor mudur kolay mıdır yardımcı olursanız sevinirim.

Samsung telefonlara ROM ve root atmak Xiaomi'ye göre bir tık daha uğraştırıcıdır Xiaomi daha rahat bu konuda.

@cumali_032 hocamiz Redmi 9T kullaniyordu, kronik sorunlu, kendi kendine basma sorunu, isinma sorunu var. Kendisi onermiyor.

Samsung telefonlara ROM ve root atmak Xiaomi'ye göre bir tık daha uğraştırıcıdır Xiaomi daha rahat bu konuda.isinize yaradıysa lütfen çözüm işaretlemeyi unutmayın.
Tavsiye/oneri konularinda cozum verilmiyor.

Telefonum Redmi 9T, ablam yarın yeni telefon alacak ve telefonunu bana verecek fakat Redmi 9T mi Galaxy A23 mü arada kaldım. Daha önce hiç Samsung kullanmadım. Xiaomi ile daha yakınım artı olarak Samsung'da root ve ROM atma olaylarını fazla bilmiyorum. (Genelde telefon aldığımda direkt root atarım ve performans ROM'ları bakarım.) Samsung'ları kurcalamak zor mudur, kolay mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim.
A23 daha iyi cihaz ama hiç ROM veya recovery çıkmamış ve kurcalamak biraz daha zordur (Knox vb.). Çok sorun olmazsa A23 kullanın.

@cumali_032 hocamiz Redmi 9T kullaniyordu, kronik sorunlu, kendi kendine basma sorunu, isinma sorunu var. Kendisi onermiyor.
Ayrıca küçük kardeşime ilk telefonu olarak 9T aldık bir gün yeniden başlat demiş ve telefon hiç açılmadı. Meğer anakartı kronik sorunluymuş, neyse ki garantiden ücretsiz değişmişti. Ben de önermiyorum

Bende mümkün olmadıkça Xiaomi önermiyorum (kendi telefonum xiaomi😁)
ROM işi olmazsa Samsung daha iyi tercih olacaktır. Ben eski telefonum Samsung Galaxy S3 2016 telefona root atmıştım ama rootdan sonra cihaz güvenlik nedeniyle açılamıyor tarzı hata verip hakkın rahmetine kavuşmuştu.

Bilmiyordum hemen düzelttim sağ olun.

Ama bence Samsung'un öyle performans Romu'na ihtiyacı yok gibi Xiaomi için aynı şeyi diyemem.

Benim önerim A23.

Son düzenleme:

Root, ROM olaylarına gireceksen Samsung'a bulaşma derim.

Gerçekten çok sıkıntılı telefon üstüne yurt dışı olunca durduk yere kapanmalar, güncelleme sonrası recovery düşmesi vb. cok sorunlu cihaz. Büyük ihtimal Samsung'a geçeceğim cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı