Xiaomi Redmi Airdots Alınır mı?

• Konuyu başlatan Snopp
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 1B
Amazon fiyatı 140-150 TL bizzat kendileri satıyor. Normal fiyatı kesinlikle o bantta değil.
Aynı şeyi söylüyorum. Ben 200-300 TL demedim.
Hangi modelini alayım? Bir kaç model var.
Airdots S modelleri yeni çıktı. Bunların normalde Airdots'a göre özellikleri ikisi de cihaza bağlanıyor olması. Normal Airdots ise sadece tek bir kulaklık üstünden cihaza bağlanıyor.
Zira ben koşu ve spor için kullanacaktım.
Koşu için kullanmıştım ve düşme gibi sorunlarla karşılaşmadım.

Hangi modelini alayım? Bir kaç model var.

1. 150 TL.
2. Hayır.
3. Müzik için.
4. Fark etmez. Hangisi daha iyidir?
Müzik için silikonlular daha iyi oluyor, ortam sesini daha iyi kapatıyorlar, hem dışarıdan az ses alıyorlar hem de dışarıya ses vermiyorlar. Görüşme için uzun saplı gerekli.

Haylou GT1 Plus incelemelerine bakın YouTube üzerinden. Müzik için o bütçede çok güzel kulaklık.

Video izlerken ve oyun oynarken daha az gecikme olsun derseniz GT1 Pro alabilirsiniz, ses kalitesi biraz daha düşük diyorlar Plus'tan. Ama oyun modu var.

Kendisinin mikrofonu sesleri derin alıyordu fakat bu yeni çıkan seride bu sorun var mı yok mu bilemedim. Ben ilk çıktığı zaman almıştım ve tek sorunu tek kulaklık takılıyken sesimin karşıya çok derinden gitmesiydi diyebilirim.

Bu arada forumda gördüğüm kadarıyla birçok kişi yeni seride mikrofon sorununun iyileştirildiğini söylemişti.

Aynı şeyi söylüyorum. Ben 200-300 TL demedim.

Airdots S modelleri yeni çıktı. Bunların normalde Airdots'a göre özellikleri ikisi de cihaza bağlanıyor olması. Normal Airdots ise sadece tek bir kulaklık üstünden cihaza bağlanıyor.

Koşu için kullanmıştım ve düşme gibi sorunlarla karşılaşmadım.
Koşma ve spor için herhangi bir sıkıntı yoksa alabilirim.

Riske girmeye değmez.
Bunu alın kafanız rahat olsun:

Yeni konular

Geri
Yukarı