Xiaomi Redmi Airdots alınır mı?

Gorkemm.jk

Hectopat
Daha fazla  
150 TL'lik bir bütçem var. Yakınlarım çok fazla önerdi. Sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır, dikkatli kullan ben 30 cm mesafeden düşürdüm kapağı kırıldı.

Bende Basic s modeli var. Sadece video izlemek için kullanıyorum tizleri o kadar güzel vermiyor basslar fena değil bu bütçeye en iyi alınabilecek kulaklık bence.

Alınır, dikkatli kullan ben 30 cm mesafeden düşürdüm kapağı kırıldı.

Ben de aynısını yaşadım ama kulaklıklar bayağı sağlam kaç kere düşürdüm kolaya batırdım havuza girdim bir şey olmadı ama kutu çok kolay kırılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Basic s modeli var. Sadece video izlemek için kullanıyorum tizleri o kadar güzel vermiyor basslar fena değil bu bütçeye en iyi alınabilecek kulaklık bence.

Bende aynısını yaşadım ama kulaklıklar bayağı sağlam kaç kere düşürdüm kolaya batırdım havuza girdim bir şey olmadı ama kutu çok kolay kırılıyor.

Sağ kulaklık cebimdeydi eşofmanı çıkarıp çantaya koydum yanında soğuk su onun buharından mi ne kısa devre oldu bozuldu, gariban olarak sadece sol kulaklık ve kırık kutu var.

Kesinlikle alma parana yazık olur konu açtım bununla ilgili hatta alanların birçoğunda sol kulak arızası var 8 gün içinde benimki de arızalandı kronik sorunlu.
hocam ama genel olarak herkes pozitif yonde seninkinin çakma yada hasar almıs olma ihtimalı varmıdır

Hocam ama genel olarak herkes pozitif yonde seninkinin çakma ya da hasar almıs olma ihtimalı var mıdır?

Vallahi ben hiç pozitif olanı göremedim YouTube inceleme videolarının altındaki yorumlara bak bir hep bir sorun ama yine de sen bilirsin.

Haylou airdost modeline göre çok daha iyi 👍

Geri
Yukarı