Xiaomi Redmi Airdots Basic 2 TWS kulaklık alınır mı?

lyforeid

Hectopat
Makaleler
1
Şu ürünü kullanan arkadaşlar illaki vardır aranızda, sizce almalı mıyım? Bisiklet sürerken, esnerken falan kulağımdan fırlar mı? Daha önce şu ürünü sipariş etmiştim fakat kusurlu geldiği için iade ettim, dolayısıyla yeni kulaklık arıyorum. Ayrıca muhtemelen kusurlu olmasa bile iade ederdim. Çok kaba ve dokunmatikleri çok dandikti.

Alınmaz, AirDots'lardan uzak durun hem kalite hem de ergonomi açısından iyi değil. Bütçeniz ne kadar?

Şu ürünü kullanan arkadaşlar illaki vardır aranızda, sizce almalı mıyım? Bisiklet sürerken, esnerken falan kulağımdan fırlar mı? Daha önce şu ürünü sipariş etmiştim fakat kusurlu geldiği için iade ettim, dolayısıyla yeni kulaklık arıyorum. Ayrıca muhtemelen kusurlu olmasa bile iade ederdim. Çok kaba ve dokunmatikleri çok dandikti.
Kardeşim 1 yılı aşkın süredir kullanıyor bir sıkıntısı olmadı ama tıklamalı bir yüzeyi var kulakları acıtabiliyormuş müzik durdurmak ve ya konuşmak için.

Bende bu var buda güzel kulaklık. Kutusu biraz büyük bir ufak boy kutulusuda tercih edilebilir.

Alınmaz, AirDots'lardan uzak durun hem kalite hem de ergonomi açısından iyi değil. Bütçeniz ne kadar?

Bütçem 400 lira fakat bu tarz kablosuz bir kulaklığa 150-200 liradan fazla harcamak istemiyorum. Çünkü çok kolay kaybolan/bozulan ürünler olarak görüyorum. Siz ne önerirsiniz?

Şu ürünü kullanan arkadaşlar illaki vardır aranızda, sizce alınır mı? Bisiklet sürerken, esnerken falan kulağımdan fırlar mı? Daha önce şu ürünü sipariş etmiştim fakat kusurlu geldiği için iade ettim, dolayısıyla yeni kulaklık arıyorum. Ayrıca muhtemelen kusurlu olmasa bile iade ederdim. Çok kaba ve dokunmatikleri çok dandikti.

7-8 aydır kullanıyorum çok memnunum ama eğer bunu alacaksanız güvenilir bir yerden alın çakma gönderebiliyorlar.

Bütçem 400 lira fakat bu tarz kablosuz bir kulaklığa 150-200 liradan fazla harcamak istemiyorum. Çünkü çok kolay kaybolan/bozulan ürünler olarak görüyorum. Siz ne önerirsiniz?

Gayet güzeldir pil ömrü iyi ve oyun modu var.

Gayet güzeldir pil ömrü iyi ve oyun modu var.
Kulak yapım bu tarz silikonlu kulaklıklara ters, fırlıyor gidiyor kulağımdan. O yüzden genelde en küçük silikonları takarım. Sürekli kulak üstü kulaklık kullandığımdan alışıkta değilim. T15 bilgisayarda LoL falan oynarken kullanılır mı? "T15 almayacaksan şunu al." dediğin kulak üstü kablosuz kulaklık var mı?

Kulak yapım bu tarz silikonlu kulaklıklara ters fırlıyor gidiyor kulağımdan. O yüzden genelde en küçük silikonları takarım. Sürekli kulak üstü kulaklık kullandığımdan alışıkta değilim. T15 bilgisayarda LoL falan oynarken kullanılır mı? "T15 almayacaksan şunu al." dediğin kulak üstü kablosuz kulaklık var mı?
200 TL bütçede kulak üstü biraz zor. Oyun için kullanabilirsiniz oyun modu açıkken gecikme nerdeyse hiç olmuyor. Eğer silikonsuz istiyorum derseniz bu var:

200 TL bütçede kulak üstü biraz zor. Oyun için kullanabilirsiniz oyun modu açıkken gecikme nerdeyse hiç olmuyor. Eğer silikonsuz istiyorum derseniz bu var:

Bluetooth seviyesine göre değişebilir bu arkadaş ona göre bakıp almalı sanırım 🤓

Yeni konular

Geri
Yukarı