Xiaomi Redmi Airdots TWS alınır mı?

Emir Kuzkaya

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, giriş seviyesi 100-150 TL arası bir kablosuz kulaklık almayı düşünüyorum ve aklıma Airdots takıldı. Çakma olayı oluyormuş ben de şu linkteki ürünü almaya karar verdim. Xiaomi Redmi Airdots Tws Bluetooth 5.0 Kulaklık Fiyatı Satıcı Hepsiburada ama 10-15 TL daha pahalı. Almayı düşünüyorum. Sizce hata yapar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Standart, iş görür. Tek olarak kullanması biraz sorunlu, tek kulak olarak kullandığında kapatıp yeniden açtıktan sonra önce sağ kulaklığı eşleştirip sonra telefonla eşleştirmelisin. Ben memnunum, yalnız telefonla görüşme (mikrofon) kalitesi pek iyi değil.

Zaten tek amaç video ve müzik sizce o satıcı (Hepsiburada) sorun çıkartır mı?

Sesi giriş seviye için uygun. Mikrofon pek kaliteli değil. Kolay kolay kulaktan düşmüyor. Uzun kullanımda çıkardıktan sonra kulağı biraz ağrıtabiliyor. Bunların dışında parasını hakediyor bence.

Arkadaşlar, giriş seviyesi 100-150 TL arası bir kablosuz kulaklık almayı düşünüyorum ve aklıma Airdots takıldı. Çakma olayı oluyormuş ben de şu linkteki ürünü almaya karar verdim. Xiaomi Redmi Airdots Tws Bluetooth 5.0 Kulaklık Fiyatı Satıcı Hepsiburada ama 10-15 TL daha pahalı. Almayı düşünüyorum. Sizce hata yapar mıyım?
Bu çakma değil. Birisi fotoğraf koymuş. Paketindeki yuvarlak kabartmalar var. Alabilirsiniz.

Atılan fotoğraf burada,
1594856528262.png

Arkadaşlar, giriş seviyesi 100-150 TL arası bir kablosuz kulaklık almayı düşünüyorum ve aklıma Airdots takıldı. Çakma olayı oluyormuş ben de şu linkteki ürünü almaya karar verdim. Xiaomi Redmi Airdots Tws Bluetooth 5.0 Kulaklık Fiyatı satıcı Hepsiburada ama 10-15 TL daha pahalı. Almayı düşünüyorum. Sizce hata yapar mıyım?

Online platformlardan alınan bu Airdots'ların %80'i çakma oluyor bence kendi mağazasindan alın.

Geri
Yukarı