Xiaomi Redmi Airdots TWS vs Haylou

mutluay02

Decapat
Herkese iyi günler başlıkta da belirttiğim gibi Xiaomi Airdots alacağım. 6000 küsur kişi yorum yapmış 200 300 kişi kötü demiş. Diğer yandan Haylou modeller de var eğer kullandiysaniz Xiaomi nasıl? Begenmediyseniz Haylou modellerindeki önerileriniz nelerdir? Yorumlarınızi bekliyorum.

Redmi AirDots kullanma fırsatım oldu, fiyatını sonuna kadar hak eden güzel bir cihaz bence. Haylou hakkında çok bir bilgim yok ama Xiaomi alırsanız pişman olmazsınız.

Ben halihazırda aktif bir şekilde bu kulaklığı kullanıyorum.Gerek sarj,gerek ses kalitesi olsun beni mağdur bırakmadı.
Sizin baktığınız kulaklıklardan Xiaomi'yi test etme fırsatım oldu ama sadece ses olarak, uzun süre kullanmadım.Ses kalitesi olarak bana kalırsa biraz zayıf, hele benim önerdiğim kulaklık yanında.
Benim tavsiyem QCY T5 modelini tercih etmeniz.
Değerlendirmelere baktım şimdi,o da baya iyi gözüküyor zaten.

Ben halihazırda aktif bir şekilde bu kulaklığı kullanıyorum.Gerek sarj,gerek ses kalitesi olsun beni mağdur bırakmadı.
Sizin baktığınız kulaklıklardan Xiaomi'yi test etme fırsatım oldu ama sadece ses olarak, uzun süre kullanmadım.Ses kalitesi olarak bana kalırsa biraz zayıf, hele benim önerdiğim kulaklık yanında.
Benim tavsiyem QCY T5 modelini tercih etmeniz.
Değerlendirmelere baktım şimdi,o da baya iyi gözüküyor zaten.
Kozmetik olarak pek hoşuma gitmedi. Fakat çok iyi derseniz alayım.

Kozmetik olarak pek hoşuma gitmedi. Fakat çok iyi derseniz alayım.

Görüntü olarak ''bana kalırsa'' Xiaomi'den daha iyi şekil itibariyle.
Ses kalitesi olarak ben net bir şekilde daha iyi algıladım.
Pil ömrü olarak ise zaten Airdots'dan daha iyi değerlere bakıldığında bu anlaşılıyor.
Siz kozmetiğe gerçekten önem veren birisi iseniz Airdots tercih edin, kötü bir kulaklık değil.Sadece fiyatını ''ben'' hak etmediğini düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı