Xiaomi Redmi Airdots vs. Haylou GT1

Ben de ikisi arasında kalmıştım ve Haylou alacaktım ancak virüs işleri ile çıkmaza girdi. Bana göre de Haylou'nun artıları fazla.

Qcy T5 tavsiye ederim, oyun modu var ve gecikme seviyesi çok düşük. Ses kalitesinin de Xiaomi'den iyi olduğunu söylüyorlar.

Fiyatına göre çok iyi bir kulaklık.

QCY T5 görüşme konusunda sesli ortamlarda bile başarılı.

Son düzenleme:
Haylou kozmetik ve dokunmatik olması tarafında bir tık önde, oyun modu gerçekten gecikmeyi azaltma konusunda işe yarıyor.

Piyasada çok fazla Airdots çakması olduğu için Haylou'yu tercih ettim. 3 aydır kullanıyorum tavsiye ederim. Öyle ses seviyesi söylenildiği gibi az falan da değil.

Telefon görüşmesi yapacaksan uzun yapıda olanlara bakmalısın. Ben Airdots kullanıyordum sokakta telefon görüşmesi yaparken benim sesimden çok kalabalığın sesini karşı tarafa iletiyordu. Şuan Airdots Pro kullanıyorum telefon görüşmesi olarak çok daha iyi Airdots'dan.

Piyasada çok fazla Airdots çakması olduğu için Haylou'yu tercih ettim. 3 aydır kullanıyorum tavsiye ederim. Öyle ses seviyesi söylenildiği gibi az falan da değil.

Öncelikle merhaba hala Haylou GT1 kullanıyorsanız size bir sorum olacak. Mesela müziği çok kısık sesle dinlediğinizde veya müziği durduğunuzda 1 saniye kadar bir cızırtı oluyor mu? Ben PUBG Mobile oynuyorum oyunda müzikleri kapattım ve giriş ekranında vs çok cızırtı oluyor sizde de var mı bu sorun.

Öncelikle merhaba hala Haylou GT1 kullanıyorsanız size bir sorum olacak. Mesela müziği çok kısık sesle dinlediğinizde veya müziği durduğunuzda 1 saniye kadar bir cızırtı oluyor mu? Ben PUBG Mobile oynuyorum oyunda müzikleri kapattım ve giriş ekranında vs çok cızırtı oluyor sizde de var mı bu sorun.
Bir aralar müzik dinlerken sık sık yüksek sesli cızırtı oluyordu 1 saniyeliğine. Ancak 2 hafta falan sürdü bu, ondan sonra sorun yaşamadım.

Geri
Yukarı