Xiaomi Redmi Earbuds Basic 2 sayfa yenileme hatası

Haşim ALTUN

Femtopat
Daha fazla  
Bayağıdır kullanıyordum. Hiç böyle bir sorunum yoktu ama son birkaç gündür telefona bağladığımda hamgi sayfayı açarsam açayım Instagram, Netflix, Chrome, Twitter vb. durduk yere sayfayı yeniliyor. Videoyu başa alıyor, telefonu kapatıp açtım kulaklığı yeniden başlatmaya çalıştım eşleşmeyi kaldırıp tekrar bağladım ama çözülmedi. Çözümü bilen var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bildiğim kadarıyla kulaklıkların sayfa yenileme gibi bir olayı yok, telefona Auto clicker gibi uygulama yükledin mi? O uygulamalar telefonu garip hallere sokabilir.

Hocam bildiğim kadarıyla kulaklıkların sayfa yenileme gibi bir olayı yok, telefona Auto clicker gibi uygulama yükledin mi? O uygulamalar telefonu garip hallere sokabilir.

Yani ben de böyle bir sorunla daha önce hiç karşılaşmadım herhangi bir uygulama da yüklemedim ama nedense böyle saçma bir sorun oluştu. Netflix'ten dizi bile izleyemiyorum sürekli başa sarıyor.

Yani ben de böyle bir sorunla daha önce hiç karşılaşmadım herhangi bir uygulama da yüklemedim ama nedense böyle saçma bir sorun oluştu. Netflix'ten dizi bile izleyemiyorum sürekli başa sarıyor.

Büyük ihtimalle telefonda bir sorun var, kulaklıkta olsaydı olacak şey videonun durması ya da sonraki videoya geçmesi falan.

Geri
Yukarı