Xiaomi Redmi Note 10 Pro vs POCO X3 Pro

deprisee

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, POCO almayı kesinleştirmiştim fakat ağırlığı ve tasarımı bakımından başka telefonlara da bakmak istedim ve en uygunu Note 10 Pro oldu.

Günde Max 2 saat oyun oynarım (PUBG gibi oyunlar), onun harici günüm sosyal medyada geçiyor, kamerayla pek bir işim olmaz sizce bu telefonlardan hangisini tercih etmeliyim? 2 telefonunda 8 GB RAM'lik modellerini baz alırsanız hangisini tavsiye edersiniz? En az 3 sene götürür mü?

Merhaba, POCO almayı kesinleştirmiştim fakat ağırlığı ve tasarımı bakımından başka telefonlara da bakmak istedim ve en uygunu Note 10 Pro oldu.

Günde Max 2 saat oyun oynarım (PUBG gibi oyunlar), onun harici günüm sosyal medyada geçiyor, kamerayla pek bir işim olmaz sizce bu telefonlardan hangisini tercih etmeliyim? 2 telefonunda 8 GB RAM'lik modellerini baz alırsanız hangisini tavsiye edersiniz? En az 3 sene götürür mü?

İsteklerinize göre iki cihazda alınmaz, önermem.
Samsung A52 modeli daha iyi olur.

Kullandığın bir cihaz mı A52? Kullanıyorsan PUBG performansı vesaire nasıl?

Hayır cihazı kullanmıyorum fakat forumda kullanan fazlaca kişi var.

PUBG performansı ve oyun performansı olarak Note 10 Pro ile aynı çünkü işlemcileri aynı.

Kamera ve yazılım olarak X3 Pro ve Note 10 Pro modelinden daha iyi + olarak yazılım desteği olarak da daha iyi, Android 14 + 4 yıl güvenlik güncellemesi alacak.
@LordxVader cihazı kullanıyordu yanlış hatırlamıyorsam, o size çok daha iyi bilgi verebilir.
@deprisee

Yeni konular

Geri
Yukarı