Xiaomi Redmi Note 10 Pro vs Xiamo Mi 9T Pro

Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Selam arkadaşlar. 2 telefon arasında kararsız kaldım. Bu yüzden tavsiyelerinize ihtiyacım var. Xiaomi Redmi Note 10 Pro mu yoksa Xiaomi Mi 9T Pro mu almalıyım sizce? Kararsız kaldığım kısım şu: Mi 9T Pro' nun işlemcisi Snapdragon 855 yani bayağı sağlam bir işlemci fakat pop-up ön kamera ve telefonun eski olması (Redmi Note 10 Pro' ya göre) beni düşündürüyor. Redmi Note 10 Pro ise daha fırından yeni çıkmış ve 120hz ekran yenileme hızı gibi güncel teknolojilere sahip. Fakat onun işlemcisi de Snapdragon 732G. Yani performans farkları olacaktır. Bu yüzden karar vermekte zorlanıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. (Versiyonlar: Xiaomi Mi 9T Pro 128gb depolama 6gb ram vs Xiaomi Redmi Note 10 Pro 128gb depolama 8gb ram.)

İkisini de sallayın, Xiaomi Mi 9T Pro ithalatçı garantili olarak satılıyor ve yazılım olarak ikisi de berbat. Samsung Galaxy A52 tavsiye ederim.
A52'nin kamera ve yazılım olarak daha iyi olduğunu duydum ama kutu içerisinden çıkan adaptör 15 watt A52'nin desteklediği 25 wattmış. Yani batarya konusunda kararsız kaldım ama A52'nin kamerası OIS'in de katkısıyla bayağı iyi. Yazılımı ve arayüzü de oturmuş bir marka zaten. Ama batarya konusunda kararsız kaldım.

A52'nin kamera ve yazılım olarak daha iyi olduğunu duydum ama kutu içerisinden çıkan adaptör 15 watt A52'nin desteklediği 25 wattmış. Yani batarya konusunda kararsız kaldım ama A52'nin kamerası OIS'in de katkısıyla bayağı iyi. Yazılımı ve arayüzü de oturmuş bir marka zaten. Ama batarya konusunda kararsız kaldım.
Batarya olarak memnun edecektir. Orijinal olmayan fakat kaliteli olan (örneğin Spigen) ürünlerini kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı