Xiaomi Redmi Note 10 Pro'ya güncelleme yapılmalı mı?

Merhaba. Note 10 Pro cihazıma MIUI 14 gelmiş. Sizce güncellemeli miyim yoksa beklemeli miyim?
Ben yaptım ve bence güzel duruyor. Herhangi bir sıkıntısı yok. Tek hoşunuza gitmeyecek şey üst panel olabilir. Görselde de onu belirttim. Onun haricinde getirdiği başka bir özellik de daha sade olmuş sistem uygulamaları. Hepsi bu. Görsel olarak sizi etkileyebilecek. Geriye kalanlar zaten normal telefon için gerekli olan sistem güncellemeleri.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-05-09-18-27-07-933_com.technopat.net-edit.jpg
    Screenshot_2023-05-09-18-27-07-933_com.technopat.net-edit.jpg
    38,5 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_20230509_182927.jpg
    IMG_20230509_182927.jpg
    46,6 KB · Görüntüleme: 31
Ben yaptım ve bence güzel duruyor. Herhangi bir sıkıntısı yok. Tek hoşunuza gitmeyecek şey üst panel olabilir. Görselde de onu belirttim. Onun haricinde getirdiği başka bir özellik de daha sade olmuş sistem uygulamaları. Hepsi bu. Görsel olarak sizi etkileyebilecek. Geriye kalanlar zaten normal telefon için gerekli olan sistem güncellemeleri.

Hocam zaten o üst panele kuzenimden alışkınım sadece problem yaşar mıyım diye sordum teşekkür ediyorum.

Hocam zaten o üst panele kuzenimden alışkınım sadece problem yaşar mıyım diye sordum teşekkür ediyorum.
Rica ederim. Herhangi bir problem çıkmaz o konuda emin olabilirsiniz. Hani her türlü yeni gelen şey problem olabilir. Sonuç olarak görünüm de beğenilmediği zaman bir problemdir. Örneğin ben ilk indirdiğimde paneli kullanmak biraz zor geldi eskisine göre, onun için dedim.

Rica ederim. Herhangi bir problem çıkmaz o konuda emin olabilirsiniz. Hani her türlü yeni gelen şey problem olabilir. Sonuç olarak görünüm de beğenilmediği zaman bir problemdir. Örneğin ben ilk indirdiğimde paneli kullanmak biraz zor geldi eskisine göre, onun için dedim.

Hocam yazı fontu çok büyük geldi bu nedir yahu :D

Hocam yazı fontu çok büyük geldi bu nedir yahu :D
Aslında şimdi siz diyince bende fark ettim. 13'e göre font daha büyük, kalın ve koyu ama sıkıntı çıkarmaz. Birkaç güne alışırsınız. Sonuç olarak 12'den 13'e geçişte de bazı büyük değişiklikler vardı. Zamanla insan alışıyor. Bir de bana göre daha sade ve rahat durdu, eskisine göre. Tabi son seçim sizindir.

Aslında şimdi siz deyince bende fark ettim. 13'e göre font daha büyük, kalın ve koyu ama sıkıntı çıkarmaz. Birkaç güne alışırsınız. Sonuç olarak 12'den 13'e geçişte de bazı büyük değişiklikler vardı. Zamanla insan alışıyor. Bir de bana göre daha sade ve rahat durdu, eskisine göre. Tabii son seçim sizindir.

Hocam bir sorum daha olacak pil kullanımında azalma oldu mu acaba?

Hocam bir sorum daha olacak pil kullanımında azalma oldu mu acaba?
Hayır ama ben çoğunlukla şarjda kullandığım için maalesef bir eşeklik edip performansını biraz bozdum. Fakat halen daha iyi bir şekilde gidiyor. Eğer pil optimizasyonunun açık olmasına takıldıysanız, dışarıdaydım ve oyun oynuyordum. Eve gidene kadar ne olur ne olmaz yetsin diye açtım.

Geri
Yukarı