Xiaomi Redmi Note 10s alınır mı?

Hocam çok özür diliyorum hepinizden o zaman hastaneye yatmıştım ameliyat olmuştum acilen o yüzden bu konu aklımdan çıkmış bugün hatırladım söyledikleriniz için çok teşekkürler şimdi o telefonu alıyorum birkaç güne.
Gece performansı kötü. Manzara çekimlerini de beğenmiyorum. Yakından çekilen fotoğraflarda iyi ışık koşullarında iyi. 64 MP moduna alınca bulanıklaşma gidiyor, ama bu defa da nesneyi daha uzaktan çekiyor normal çekime göre. Normal çekim modunda çektikten sonra yaklaştırdığında kalite kaybı fazla oluyor bana göre. Telefonun kamerası daha fazla test edeceğim bakalım sonuçlar ne olacak göreceğiz.

Hocam kamera pek umurumda değil resim çekmeyi, çekilmeyi neredeyse hiç sevmem galerimdeki resimler hep screenshot annem Xiaomi Redmi Note 8 Pro kullanıyor onun telefonuyla birçok oyun oynadım kamerasıda gözüme güzel geldi ( bu konuda eleştiri yapabilecek birisi değilim) bir de PUBG oynayınca ısınıyor. Note 10s'in işlemcisi daha iyi olduğu için onu tercih ettim bir de 8 Pro biraz eski kaldı güncelleme vb bakımından. Note 9 Pro'yu düşünmememin sebebi ise PUBG'de 60 FPS belki verebilir ama 60 FPS seçeneği yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Magamelaa Note 8 Pro ile Note 10S modelindeki işlemci aynı. İşlemci tarafında bir fark yok. GPU olarak da aynılar. Sadece Note 10S modelinin GPU frekansı biraz daha yüksek.

İşlemcinin oyunlarda ısınması normal, bu da aynı şekil ısınıyor ama abartıldığı kadar değil. Note 10S ve Note 8 Pro GPU olarak Note 9 Pro modelinden daha iyi.

Note 8 Pro modelinin kamerası seni tatmin etmişse Note 10S hayli hayli eder.

@Magamelaa Note 8 Pro ile Note 10s modelindeki işlemci aynı. İşlemci tarafında bir fark yok. GPU olarak da aynılar. Sadece Note 10s modelinin GPU frekansı biraz daha yüksek.

İşlemcinin oyunlarda ısınması normal, bu da aynı şekil ısınıyor ama abartıldığı kadar değil. Note 10s ve Note 8 Pro GPU olarak Note 9 Pro modelinden daha iyi.

Note 8 Pro modelinin kamerası seni tatmin etmişse Note 10s hayli hayli eder.

Bilgi için teşekkürler. Hocam birinde MediaTek helio G90t var birinde MediaTek helio G95 var diye biliyorum yanlışım var ise düzeltin.

Evet alınabilir bir model. Kullanıyorum istediğini sorabilirsin.
Merhaba, halen kullanıyor musunuz 10s? Nasıl memnun musunuz? Başlık da açmıştım orada da bir cevap yazmıştınız, eşim note 9'a baktı, kamerası da iyi diyor, ona yeter bu note 9 ama biraz daha iyisi olsun diyorum, ısınma ve benzeri sorun oldu mu? Samsung Galaxy M31s ile bunu kıyaslıyorum da, A52, M52 modellerini de yedekte tutuyorum ama biraz daha pahalılar. M31s ve 10s biraz daha uygun gibi bana.

Merhaba, halen kullanıyor musunuz 10s? Nasıl memnun musunuz? Başlık da açmıştım orada da bir cevap yazmıştınız, eşim note 9'a baktı, kamerası da iyi diyor, ona yeter bu note 9 ama biraz daha iyisi olsun diyorum, ısınma ve benzeri sorun oldu mu?
Evet kullanıyorum. Memnunum genel olarak. Isınmaya gelirsek oyunlarda 49 derece çıkıyor. Normal kullanımda da 38 43 arası değişiyor. Genel olarak 37-41 arası. Ekran, batarya ve hızlı şarjından memnunum. Kamerası daha iyi olabilirdi, işimi görüyor yine. Stabilite ve performansından da memnunum.

Evet kullanıyorum. Memnunum genel olarak. Isınmaya gelirsek oyunlarda 49 derece çıkıyor. Normal kullanımda da 38 43 arası değişiyor. Genel olarak 37-41 arası. Ekran, batarya ve hızlı şarjından memnunum. Kamerası daha iyi olabilirdi, işimi görüyor yine. Stabilite ve performansından da memnunum.
Cevabınız için teşekkürler. Sıcaklık değerleri normale göre yüksek sanırım.

Sıcaklık değerleri normale göre yüksek sanırım.
Korkulacak bir durum yok. Snapdragon rakibine göre biraz daha sıcak çalışıyor. Şu an 30 derece mesela. Wi-Fi ile telefon daha da serin. Mobil veri açınca 34 38 arası genellikle.

Korkulacak bir durum yok. Snapdragon rakibine göre biraz daha sıcak çalışıyor. Şu an 30 derece mesela. Wi-Fi ile telefon daha da serin. Mobil veri açınca 34 38 arası genellikle.

Sizi de çok yordum kusura bakmayın ama size göre Samsung M31s mi bu mu? Bu ikisinden birini alayım diyorum. Yani bütçe bu kadar.
10s modelinde MediaTek Helio G95 kullanılıyor diyor. Snapdragon hangi modelde?
Note9 ve Note9'da da MediaTek Helio G85 bu var ama Note 9 Pro'da Qualcomm Snapdragon 720G (SM7125) varmış, aralarında fark var mı? 10s de sıcaklık ne ise Note 9'da da aynıdır değil mi?

31s için bir kullanıcı şarj olma süresinden vb birkaç özelliğinden memnun olmadığını yazmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
M31s kamera ve batarya olarak Note 10s modelinden daha iyi. Note 10S modeli de ekran, donanım ve performans olarak daha iyi.

Snapdragon hangi modelde?
Redmi Note 10 ve Note 10 Pro Snapdragon işlemci kullanıyor. Note 10s ise Mediatek.

Note 9 Pro'da Qualcomm Snapdragon 720G (SM7125) varmış, aralarında fark var mı? 10s de sıcaklık ne ise Note 9'da da aynıdır değil mi?
Note 10S modelindeki G95 oyun performansı olarak SD 720G modelinden daha üstün bir yonga. SD 720G daha az güç tüketiyor ve daha az ısınıyor bu modele göre.

Note 9 ve 10s modelindeki sıcaklık aynı olmaz. İkisinin işlemcisi farklı çünkü.

M31s modeli iyi bir cihaz, donanım ve performans olarak Note 10s kadar güçlü değil sadece.

Geri
Yukarı