Xiaomi Redmi Note 10S alınır mı?

Şahsi fikrim Redmi ailesinde Pro modeller haricini almamakta fayda var. Ek olarak MIUI güncellemesi kaynaklı yakınlık sensörü ve kameranın netliği konusunda sorun yaşandığını söyleyenler vardı.

MIUI çöp ediyor telefonu ROM ile kullanılır. 2.eli çok uygun.

Hayır. Kasası çöp bir telefon 1 yıldır kullanıyorum soyulmalar var. MIUI dandikliğine hiç değinmeyeceğim.
Bende vergi indirimiyle Xiaomi almayı düşünüyordum, şuanda A30s var pek memnun değilim güncelleme yaptıkça yavaşladı keşke de yapmasaydım değişmeyi düşünüyordum. Xiaomi önerir misin?

Şahsi fikrim Redmi ailesinde Pro modeller haricini almamakta fayda var. Ek olarak MIUI güncellemesi kaynaklı yakınlık sensörü ve kameranın netliği konusunda sorun yaşandığını söyleyenler vardı.
Pro modelleri de alinmaz.Note 10 Pro Note 11 Pro modelini kullanan arkadaslarim var telefonu temiz kullanmasina ragmen soyulmalar ve cok fazla yazilimsal donmalar mevcut.

Pro modelleri de alinmaz. Note 10 Pro Note 11 Pro modelini kullanan arkadaslarim var telefonu temiz kullanmasina ragmen soyulmalar ve cok fazla yazilimsal donmalar mevcut.

Plastik kasalı telefondasoyulma çizilme beklememek hata olur hocam. Galaxy Note2'de plastik çerçeve kullanıyordu ve krom boyası cayır cayır kalkıyordu. Bana kalsa Redmi hatta Xiaomi ailesi genel olarak alınmaz ancak illa alacağım deniyorsa da en azından Pro modeline bakılmalı.

Plastik kasalı telefondasoyulma çizilme beklememek hata olur hocam. Galaxy Note2'de plastik çerçeve kullanıyordu ve krom boyası cayır cayır kalkıyordu. Bana kalsa Redmi hatta Xiaomi ailesi genel olarak alınmaz ancak illa alacağım deniyorsa da en azından Pro modeline bakılmalı.
Vay be ben ilk telefonum S3 Mini'nin krom boyasını dökülüyor diye tırnağımla soymuştum.

evet hocam haklisiniz.ben de genel olarak xiaomi degil de samsung,realme oneriyorum ama ille de xiaomi alinacaksa pro modeli denenebilir.

Geri
Yukarı