Xiaomi Redmi Note 10s alınır mı?

Tank kılıf cihazı kalınlaştırır. Kamera korumalı ince bir kılıf alması yeterli. Note 10s hafif ve ince bir cihaz. Bu tür kılıflar cihazı ağır ve kalın yapıyor, ergonomi olarak tek elde hissiyatı da kötüleştirir.

Kalın olması daha iyi değil mi telefonun elinde düşmesini zorlaştırır ve düşünce hasar almaz telefon.

Gece performansı kötü. Manzara çekimlerini de beğenmiyorum. Yakından çekilen fotoğraflarda iyi ışık koşullarında iyi. 64 MP moduna alınca bulanıklaşma gidiyor,ama bu defa da nesneyi daha uzaktan çekiyor normal çekime göre. Normal çekim modunda çektikten sonra yaklaştırdığında kalite kaybı fazla oluyor bana göre. Telefonun kamerası daha fazla test edeceğim bakalım sonuçlar ne olacak göreceğiz.

@BERWAR Dxomark dan 92 puan almış. İşin garibi A12 gibi giriş seviyesi bir modelde 90 puan almış. Sanırsam Dxomark gibi siteleri pek ciddiye almamak lazım yada Note 10s gerçekten o kadar vasat bir kameraya mı sahip? Anlamadım. Ana kamera sensörü Omnivision OV64B daha önce hiç duymadığım bir sensör. Umarım sorun sensörden değilde yazılımsaldır.

Geri
Yukarı