Xiaomi Redmi Note 10s alınır mı?

alitility

Hectopat
Makaleler
13
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, MSİ B550 GAMİNG PLUS, XPG 3200 MHZ 8+8 16 GB, SAPPHİRE PULSE RX 580 4G, CORSAİR VS550, GAMEBOOSTER GB-G1956BW, WDC SN530 256G NVME, X2 JD 120
Gereksiz Xiaomi dusmanligimi kenara birakiyorum, buyudum 20 yasina geldim saçma saçma telefon dusmanligi yapamam artik, aldigim zaman sorun cikartir mi? Kronik sorunlari var mi? Dokunmatik hassasiyeti nasıl cunku isim geregi surekli mesaj yazmam gerekiyor ve ekran basmamasi en nefret ettigim olay.

Türk Telekom'dan alacagim ona gore yorum yapin.

Gereksiz Xiaomi dusmanligimi kenara birakiyorum, buyudum 20 yasina geldim saçma saçma telefon dusmanligi yapamam artik, aldigim zaman sorun cikartir mi? Kronik sorunlari var mi? Dokunmatik hassasiyeti nasıl cunku isim geregi surekli mesaj yazmam gerekiyor ve ekran basmamasi en nefret ettigim olay.

Türk Telekom'dan alacagim ona gore yorum yapin.

Telefonu kullanıyorum yorumlarım şu şekil.
Oyun oynayacaksanız almayın.
Ön kamerası leş.
Şarjı artık çok hızlı bitiyor ama benim işimi görüyor.
Dokunmatiğinde ise ısındığında oluşuyor (oyun oynarken)

Kısacası almayın :)

Telefonu kullanıyorum yorumlarım şu şekil.
Oyun oynayacaksanız almayın.
Ön kamerası leş.
Şarjı artık çok hızlı bitiyor ama benim işimi görüyor.
Dokunmatiğinde ise ısındığında oluşuyor (oyun oynarken)

Kısacası almayın :)

Teşekkürler hocam.

@alitility
En iyi tercih M23 olacaktır.

Ne yazik ki Türk Telekom'da M23 yok arkadaşlar a serisi var ona da pek bulasmak istemiyorum.

Ben de telefon alacağım 4 GB RAM sahibi M23 telefon almak mantıklı mı? Elimde ki 6 GB RAM'li telefon boşta 3 küsur GB RAM kullanıyor.

İhtiyac oldugunda RAM bosaliyor hocam zaten ona pek takilmayin.

Teşekkürler hocam.

Ne yazik ki Türk Telekom'da M23 yok arkadaşlar a serisi var ona da pek bulasmak istemiyorum.

İhtiyac oldugunda RAM bosaliyor hocam zaten ona pek takilmayin.

Xiaomi'nin bellek türünde fazlasıyla dandik bir marka kullanılıyor şu an ne olduğunu bilmiyorum.

Geri
Yukarı