Recovery Xiaomi Redmi Note 10S [Rosemary] için PBRP

Canlar crdroid link verebilir misiniz ?

Hocam haber vereyim piyasadaki her twrp çalışırken sizinki arayüze gelmiyor(diğerlerinde bazı problemler mevcut ama bir şekil ekran geliyor). Bunu deneyelim bir de.

Canlar crdroid link verebilir misiniz ?

Hocam haber vereyim piyasadaki her twrp çalışırken sizinki arayüze gelmiyor(diğerlerinde bazı problemler mevcut ama bir şekil ekran geliyor). Bunu deneyelim bir de.
Belirteyim fastboot daha yeni 13.0.10 kurdum.

Son düzenleme:
Canlar crDroid link verebilir misiniz?

Hocam haber vereyim piyasadaki her TWRP çalışırken sizinki arayüze gelmiyor(diğerlerinde bazı problemler mevcut ama bir şekil ekran geliyor). Bunu deneyelim bir de.

Belirteyim Fastboot daha yeni 13.0.10 kurdum.

Bence crDroid kullanma linegaeos kur.

Bence crDroid kullanma linegaeos kur.
Bir tane telegram kanalında gapps 9.10 sürümünü buldum. Arkadaşa kurduk o da memnun kaldı. RisingOS güzel ama sorunları vardı 1.2 de 1.4 denemedim (1.0 sürümü ilk çıktığında kendi cihazım x3 pro da denedim çok sorunluydu özellikle optimizasyon tarafı berbattı). Zaten kendi boot imajı üzerinden kurdum. Twrp, ofox,.... vs. çok sıkıntılı. Hiçbiri düzgün çalışmıyor. Zaten önermiyorlarmış. İndirmeler de yanında veriyorlar boot.img dosyasını. Onunla yüklemek çok daha sağlıklı. En azından ben hiçbir sorunla karşılaşmadım. Miui 12.5 olmak zorundaymış kendi boot.img dosyasını kullanırsanız haberiniz olsun. 13 ve 14 te çalışmıyor. Recovery -> apply update -> Adb sideload üzerinden yüklenecek.
Lazım olabilir bir bakın 10s kullanıyorsanız:

9.10 bende sorun yarattı açılmadı.
Chars Build port ROM yapıyor ben onermem.

Dogrudur ama şu an icin kurtarici niteliginde. X3 Pro icin official olarak cikmis Custom ROM'larin hepsine yakinini denedim. En begendigim crDroid oldu. Stabilite ve ekran suresi acisindan (NGK ile kullandim hepsini). ROM'lari deneyimledigim sure boyunca bu arkadasimda hep gordu kullandiklarimi ve o da CrDroid'i bayagi begendi. Guvenlik takintisi yok. Özellestirme ariyor diyebilirim. LineageOS'i begenmedi. crDroid yok mu diye sordu hep. Ve şu an Firmware 12.5 olmasina ragmen her ozellik sıkıntısız calisiyor. Basta bende port ROM oldugu icin kurmak istemedim ama kendisi ısrar etti. Şu an gayet memnun.

Dogrudur ama şu an icin kurtarici niteliginde. X3 Pro icin official olarak cikmis Custom ROM'larin hepsine yakinini denedim. En begendigim crDroid oldu. Stabilite ve ekran suresi acisindan (ngk ile kullandim hepsini). ROM'lari deneyimledigim sure boyunca bu arkadasimda hep gordu kullandiklarimi ve o da CrDroid'i bayagi begendi. Guvenlik takintisi yok. Özellestirme ariyor diyebilirim. LineageOS'i begenmedi. crDroid yok mu diye sordu hep. Ve şu an Firmware 12.5 olmasina ragmen her ozellik sıkıntısız calisiyor. Basta bende port ROM oldugu icin kurmak istemedim ama kendisi ısrar etti. Şu an gayet memnun.

Aaaa Firmware 12.5 mıymış. Bende MIUI 14 vardı ondan olmamış
Neyse artık olamaz zaten cihaz brick oldu içi açıldı ve çift IMEI atıldı maalesef.

crDroid 9.7 flashladım kurulum yaptım GApps kuruyorum sistem açılmıyor önce recoverye sonra fastboota atıyor.
Dostlar bu sorun sistemin FW olarak MIUI 12.5.15 istemesinden dolayıdır.

Bir tane telegram kanalında gapps 9.10 sürümünü buldum. Arkadaşa kurduk o da memnun kaldı. RisingOS güzel ama sorunları vardı 1.2 de 1.4 denemedim (1.0 sürümü ilk çıktığında kendi cihazım x3 pro da denedim çok sorunluydu özellikle optimizasyon tarafı berbattı). Zaten kendi boot imajı üzerinden kurdum. Twrp, ofox,.... vs. çok sıkıntılı. Hiçbiri düzgün çalışmıyor.
Geçen kafama dank etti kurdum önce LOS sonra CRD ama crdroid 9.10 mükemmel tek bir sorunu bile yok ayrıca root atmaya gerek bile kalmıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı