Xiaomi Redmi Note 10s güç tuşu çok ısınıyor

Slaugtlher

Decapat
Daha fazla  
İyi akşamlar Xiaomi Redmi Note 10s telefon var elimde telefonu açınca güç tuşu aşırı derecede ısınıyor telefonu kökten kapattığımda da sıcaklık eski haline geliyor bu ısınma problemi neden kaynaklıdır? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Babamda aynı telefonu kullanıyor ve ondada aynı durum söz konusu ve babamı ciddi anlamda rahatsız etmiş ki satıp yeni telefon alma planı bile kurdu o derece. Büyük ihtimal kronik bir sorun yani çözümü yok.

Babamda aynı telefonu kullanıyor ve ondada aynı durum söz konusu ve babamı ciddi anlamda rahatsız etmiş ki satıp yeni telefon alma planı bile kurdu o derece. Büyük ihtimal kronik bir sorun yani çözümü yok.
Bende note 10s var bende olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan düz note 10 var aynı sıkıntı benim içinde geçerli. Aklıma parmak izi ile işlem yapılan şeyleri kapatırsam sorun çözülür diye düşündüm ve şifreler&güvenlikten parmak izini kapattım ve sorun 30dk içinde çözüldü bir daha da ısınmadı. Fakat bugün Papara ya giriş yaparken parmak izi istedi diye güç tuşu tekrar ısınmaya başladı. Kısacası parmak izi tetiklendiği zaman bu sorun tetikleniyor.

İyi akşamlar Xiaomi Redmi Note 10s telefon var elimde telefonu açınca güç tuşu aşırı derecede ısınıyor telefonu kökten kapattığımda da sıcaklık eski haline geliyor bu ısınma problemi neden kaynaklıdır? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Aynı cihazı kullanıyorum. Cihazın sınırlarını zorlamak amacıyla bataryaya 50 dereceye kadar çıkardım fakat güç tuşunda rahatsız edecek kadar ısı hissetmedim. Garanti ile görüşün.

Yeni konular

Geri
Yukarı