Xiaomi Redmi Note 10s şarj hızlı bitiyor ve hoparlörden ses gelmiyor

mccengaver

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Aralık ayından bu yana Xiaomi Redmi Note 10s kullanmaktayım. Son bir aydır sarjı hızlı bitiyor, ekranı kapattığım ve açtığım zaman kilit açılma ve kapanma sesi bazen gelmiyor. Şarkı dinlerken ses 5/10 saniyeliğine takılıyor (geldi mi diyor örneğin şarkı mimimimimi şeklinde takılıyor) ne yapacağımı şaşırdım. Sorun ne olabilir, garantiye göndermeden ya da telefoncuya göstermeden halledebilir miyim? Şimdiden teşekkür ederim :)

Evet hocam imeli cihaz.Hard reset nedir,kusuruma bakmayın yabancıyım böyle şeylere
IMEIli cihazlarda bu tarz hatalar oluyor baya. Ben böyle ufak hata oldumu telefonu yeniden başlatıyorum , düzeliyor. Şarj konusunda telefonu pil tasarrufunda kullanın. Telefonun performansından çok az kısıyor ama ömrünü uzatıyor. Hard resete gelelim. Diyelim telefonun hataları çözülmüyor hiç bir şekilde. Hard reset telefonun sıfırlamaktır. Fabrikadan çıktığı şekle sokuyor. Ama hard reset atınca IMEI gider mi orasını bilmiyorum. Aldığınız yere danışın. Ama sanırım gider telefonu sıfırlıyor çünkü.

Geri
Yukarı