Xiaomi Redmi Note 10s video izleme kalitesi 480p gözüküyor

Fyall

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, telefonu yeni aldım ve YouTube'dan video izlemeye kalktım fakat 1080p ayarına aldıgım halde görüntü kalitesi hala 5 yıllık telefonumdan izlediğim 480p görüntü kalitesi değerindeydi. Bu sorunun çözümü nedir acaba bilen varsa yardımcı olabilir mi lütfen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, telefonu yeni aldım ve YouTube'dan video izlemeye kalktım fakat 1080p ayarına aldıgım halde görüntü kalitesi hala 5 yıllık telefonumdan izlediğim 480p görüntü kalitesi değerindeydi. Bu sorunun çözümü nedir acaba bilen varsa yardımcı olabilir mi lütfen.

Nasıl yani? Bütün videolar da mı öyle? Belki videonun asıl kalitesi düşüktür.

Nasıl yani? Bütün videolar da mı öyle? Belki videonun asıl kalitesi düşüktür.

Şöyle söyleyeyim benım 5 senelık telefonumdan 480P'lık bır vıdeo actıgımı dusun ve bu 10s ile 1080 actıgımı dusun aralarında fark yok gıbı bir şey anlamadım nedenini renkler cok değişik geliyor. Anlatamıyorum şu anda fakat kötü gözüküyor pikselli fakat dıkkat etmezsen cok da rahatsız etmez.

Fotoğraftan anlaşılıyor mu bilmiyorum ama canlı renkler yerine sanki sadece aydınlatılmış bir görüntü veriyor.

Dosya Ekleri

• xıaomi.jpg
    xıaomi.jpg
    32,9 KB · Görüntüleme: 176
Ben ilk aldığımda da bana öyle geliyordu J7 Pro modelinden geçiş yapmıştım. Özellikle 480P videolar çok sırıtıyor. 720P ve 1080P videolarda sorun yok. Açtığın videonun kalitesi düşük büyük ihtimal. Ekran ayarlarından da renk şeması canlı seçiniz.

İkinize de teşekkürler, ayrıca bir sorum daha var Android sistem ve ekran şarjımı gereksiz yiyor Android sistem %32, ekran %30'a yakın şarj yemiş nedenini ve nasıl düzelteceğimi biliyorsanız yardımcı olur musunuz? Veya sende aynı sorun olduysa nasıl düzelttin? @BERWAR?

İkinize de teşekkürler ayrıca bir sorum daha var Android sistem ve ekran şarjımı gereksiz yiyor Android sistem%32 ekran %30'a yakın şarj yemiş nedenini ve nasıl düzelticeğimi biliyorsanız yardımcı olur musunuz veya sende aynı sorun olduysa nasıl düzelttin @BERWAR?

Android'su gibi içiyor zaten şarjı. Ekran parlaklığını kısıp koyu modda kullanabilirsiniz. Az da olsa tüketimi azaltacaktır diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı