Xiaomi Redmi Note 11 ekran koruyuculu mu geliyor?

Echo6

Decapat
Daha fazla  
Herkese hayırlı forumlar. Telefonla ilgili aklıma bir şey takıldı, telefonu sıfır bir şekilde aldım ve fabrikadan çıkışlı üstünde ekran koruyucu var gibi ama emin olamadım. Acaba nasıl emin olabilirim, bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Oppo Xiaomi gibi markalarda koruyucu ekran mevcut evet fakat bu koruyucular bence çok kalitesiz cebimde paraya deyince bile çizikler oluşuyor sanki bıçakla darbe atmışım gibi.

Oppo Xiaomi gibi markalarda koruyucu ekran mevcut evet fakat bu koruyucular bence çok kalitesiz cebimde paraya deyince bile çizikler oluşuyor sanki bıçakla darbe atmışım gibi.

Metal her şeyi çizer kardeşim sonuçta 1-2$lık ürünler.

Herkese hayırlı forumlar. Telefonla ilgili aklıma bir şey takıldı, telefonu sıfır bir şekilde aldım ve fabrikadan çıkışlı üstünde ekran koruyucu var gibi ama emin olamadım. Acaba nasıl emin olabilirim, bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Geliyor evet, yeterince normal kalitesi 6AY-12ay kullanıma göre götürür.

Ama çok kalitesiz ya dayanaklılık göstermiyor biraz daha iyi olması beklenirdi şimdi.

Yan taraftan kaldırmaya çalış azıcık eline bir şey gelirse var demektir. Benim 13 Pro Max'te gelmedi kendim taktırayım dedim onların da çoğu elimi ve ekran zevkini bozuyordu. Şu an 1 yıl gibi bir süredir böyle hiç çizik yok :D.

Yan taraftan kaldırmaya çalış azıcık eline bir şey gelirse var demektir. Benim 13 Pro Max'te gelmedi kendim taktırayım dedim onların da çoğu elimi ve ekran zevkini bozuyordu. Şu an 1 yıl gibi bir süredir böyle hiç çizik yok :D.

Niye kaldırsın sıfır koruyucuyu? Zaten gözle görünüyor dikkatli bakınca.

13 Pro Max ve koruyucu ekran yok? Para basıyorsunuz galiba :D

Evet doğru söylüyorsunuz en ufak toz vs gibi şeylerle bile çiziliyorlar benimkide tozla çizilince panikledim

Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim ön kameranın kenarlarında çıkıntı vardı ama emin olamamıştım birde çizilmeside cabası oldu

Yeni konular

Geri
Yukarı