Xiaomi Redmi Note 11 nasıldır?

ibrahim45300

Kilopat
Daha fazla  
Bu telefon nasıl? Daha önce Xiaomi kullanmadım. Telefon 6 GB RAM 128 GB hafıza var 3.5k sıfır kayıtlı.
Telefonda oyun oynamam, fotoğrafla işim olmaz. YouTube, Chrome tarayıcı falan için gündelik en önemlisi şarjın uzun gitmesi önemli benim için.
Forumda araştırdım biraz hiç tavsiye eden olmamış ayrıyeten çok sorun için açılan konular var fiyatı cazip geldi bana. Yoksa 4K'ya Samsung A04 bakacağım onunda bundan iyi olacağını zannetmiyorum. Sizin görüşünüz nedir?

Anladığım kadarı ile yurt dışı cihaz, ileride imei problem olabilir bunu göze alarak cihazı satın alın.

Bu telefon nasıl? Daha önce Xiaomi kullanmadım. Telefon 6 GB RAM 128 GB hafıza var 3.5k sıfır kayıtlı.
Telefonda oyun oynamam, fotoğrafla işim olmaz. YouTube, Chrome tarayıcı falan için gündelik en önemlisi şarjın uzun gitmesi önemli benim için.
Forumda araştırdım biraz hiç tavsiye eden olmamış ayrıyeten çok sorun için açılan konular var fiyatı cazip geldi bana. Yoksa 4K'ya Samsung A04 bakacağım onunda bundan iyi olacağını zannetmiyorum. Sizin görüşünüz nedir?

Tek kelime ile çöp. 4K e ikinci el S9 almanı tavsiye ederim.

@SunSet Note 11 modeline IMEI atmak biraz sıkıntı direnç falan gerekiyor. Note 10s modelinin böyle bir derdi yok. SD 680 beğendiğim bir işlemci değil. Note 10s modelini de ikinci telefon olarak kullanıyorum, çevremde kullanan baya kişi var hepsi de memnun. MIUI bugları vardı açıkçası, stabilite sorunu yaşamadım, genel olarak stabil. İnsta'da bazen saçmalıyor. Kamera olarak beğenmiyorum Note 10s'i, özellikle düşük ışıkta berbat, video rezalet. Gündüz çekimlerinde de detay kaybı fazla, manzara ve yeşil çim gibi şeyleri çektiğinde telefon sapıtıyor.

@BERWAR aynen öyle bug mevcut. YouTube, WhatsApp gibi uygulamaları da ekliyebiliriz. Hard reset atınca bir sorunum düzeliyor diğer bug sorunum başlıyor. Uygulamalarda bug sorunu yaşamazsın bu sefer şarj hızlı bitiyor. Akıcılık olarak Chrome tarayıcıda Tehnopat Sosyal'de konuda birden çok küçük resimler olunca aşağı kaydırınca kasıyor gibi veya Google videolar çıkınca küçük resimler gibi orada da aynı şekilde oluyor.

Geri
Yukarı