Xiaomi Redmi Note 11 Pro Endonezya ROM nasıl kurulur?

Cihazınıza ait tgz(Fastboot ROM) uzantılı ROM dosyasını program üzerinden manuel olarak seçip kurabileceğinizi düşünüyorum. Aşağıda cihazınıza ait Endonezya ROM'ları mevcut. Xiaomi tarafında pek tecrübeli olmadığım için cihazınızın güvenliği adına manuel linklerle yönlendirmek zorundayım. Cihazınızın kararlılığı için stable etiketli ROM'ları kullanmanızı tavsiye ederim.

Kurabileceğinizi düşünüyorum dedinizde hiç bilgim yok ilk defa kuracağım Endonezya ROM. Nasıl yapmam gerekiyor?

Kurabileceğinizi düşünüyorum dedinizde hiç bilgim yok ilk defa kuracağım Endonezya ROM. Nasıl yapmam gerekiyor?
Başlamadan önce Bootloader kilidinizin açık olması gerekiyor.

Aşağıda @Umut Nas ın oluşturduğu rehberdeki yönergeleri izleyin ardından sonucu paylaşın.

Başlamadan önce Bootloader kilidinizin açık olması gerekiyor.

Aşağıda @Umut Nas ın oluşturduğu rehberdeki yönergeleri izleyin ardından sonucu paylaşın.

ROM'lar arası geçişte OEM acmaya gerek yok :)
ARB kontrol yapıldıktan sonra sorunsuz gecilir.

Buradan isletim sistemine gore uygun olanini indir. Klasore cikart.
Sonrasinda telefonu Fastboot moda al.
Sag tik yap klasorde ve CMD'i AC.
Bu kodu gir:
fastboot getvar anti

Hayir, gerekmiyor tabii.
İyiymiş o zaman, Xiaomi hakkında çok bilgim olmadığı için birkaç makaleye baktığımda Unlock ile ilgili bilgiler de yer alıyordu oysa. Keşke Samsung tarafında da bu tür basit ve etkili araçlar olsa. Anca Frija gibi programlar kullanılabiliyor genelde pek anlamayan kişiler için. Bir ODIN var onda da genelde ODIN'e uyumlu hale getirmek gerekiyor genelde geliştiricilerin sunduğu dosyalar için. İşlevsel ama basit değil Xiaomi'deki gibi.

Timeout hatası alıyorum. Sanırım flash timeout ile ilgili. 12 dakika sınırı nasıl yükseltebilirim?
Maalesef yükselemezsiniz.
Bunu deneyin:

Maalesef yükselemezsiniz.
Bunu deneyin:

Araştırdım yükseltme komutu varmış ama bulamadım.

Telefon üzerinden Endonezya ROM nasıl kuracağım lütfen biri yardım etsin.

Mi 13 sürüm telefonum Redmi Note 11 Pro.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı