Xiaomi Redmi Note 11 Pro vs Samsung A33

Yok hocam bakayım.

10.000 TL değil mi hocam?
Hayır. 8.500₺.

A33 ve Redmi Note 10 Pro her türlü önde. Ve MİUİ yeterli değil tam olarak. Stabil bir sürümde iyi olabiliyor ama stabil olmayan sürümler genellikle buglu.

Ve Xiomi değil. Xiaomi.
İşlemci olarak evet doğru ama Ram olarak 2 GB Ram ile önde , Ekran olarak yenileme hızı daha iyi batarya olarak eşler. Açıkçası MİUİ o kadar sorunlu değil günlük kullanım olarak kullanılamaz bir arayüz stabil değilse bile stabil olanı kurulabiliyor. Gittikçe sorunları azalıyor gibi yeni arayüzleri de gayet iyi.
Ve Xiomi değil. Xiaomi.
Düzeltme için sağ olun telefon otomatik düzeltme de kalmış.

İşlemci olarak evet doğru ama Ram olarak 2 GB Ram ile önde , Ekran olarak yenileme hızı daha iyi batarya olarak eşler. Açıkçası MİUİ o kadar sorunlu değil günlük kullanım olarak kullanılamaz bir arayüz stabil değilse bile stabil olanı kurulabiliyor. Gittikçe sorunları azalıyor gibi yeni arayüzleri de gayet iyi.

8GB RAM versiyonlarıda var zaten.

İşlemci olarak evet doğru ama RAM olarak 2 GB RAM ile önde, ekran olarak yenileme hızı daha iyi batarya olarak eşler. Açıkçası MIUI o kadar sorunlu değil günlük kullanım olarak kullanılamaz bir arayüz stabil değilse bile stabil olanı kurulabiliyor. Gittikçe sorunları azalıyor gibi yeni arayüzleri de gayet iyi.

Konuyu açan Xiaomi alacaksa Redmi Note 10 Pro'ya da bütçeyi arttırıp POCO X4 GT almalı. Redmi Note 11 Pro işlemciden dolayı alınacak bir cihaz değil.

Yok hocam bakayım.

10.000 TL değil mi hocam?
Screenshot_20230208_003949_Samsung Shop.jpg

Bende böyle gözüküyor.

Öte yandan hesabım öğrenci maili üzerine kayıtlı sanırım ondan.

Redmi 9 Pro kullanıyordum. Bugun 11 Pro'ya geçtim 120Hz ve 60Hz arası geçiş yapılabiliyor. Ve rahat. Bence güzel telefon tavsiye ederim. 9 Pro'da hiç sorun ve FPS kaybı yaşamamıştım bu telefonda'da şimdilik indirdiğim oyunlarda yaşamadım.

G96 ile Geekbench'te 17 Puan ile Exynos 1280'i geçiyor ayrıca helio kötü bir işlemci değil.
Screenshot_2023-02-08-01-33-49-51_e4424258c8b8649f6e67d283a50a2cbc.jpg

Bende helio bir işlemci kullanıyorum oyun performansı olsun batarya performansı oldun gayet iyi.

12000 TL'lik telefon.

Hocam zaten 8 GB şart değil. 6 GB yeterince iş görür değil mi?
PC'de bile 8 GB yeterli günlük kullanımda.
4 GB bile yeterli ama uzun ömür bakımından önemli Bilgisayarlar'da bu kadar sıkıntı değil Ram ama Telefonlarda yükseltme olmadığı için uzun ömürlü olması bakımından yeterli yeni Android OS'larında performans kaybı yaşamaması için.

G96 ile Geekbench'te 17 Puan ile Exynos 1280'i geçiyor ayrıca helio kötü bir işlemci değil.
Eki Görüntüle 1660777
Bende helio bir işlemci kullanıyorum oyun performansı olsun batarya performansı oldun gayet iyi.

12000 TL'lik telefon.

4 GB bile yeterli ama uzun ömür bakımından önemli Bilgisayarlar'da bu kadar sıkıntı değil Ram ama Telefonlarda yükseltme olmadığı için uzun ömürlü olması bakımından yeterli yeni Android OS'larında performans kaybı yaşamaması için.
Exynos 1280 Mediatek Helio G96'dan iyi. Mediatek Helio G95'in bile iyi olduğu yerler var G96'dan.

Geri
Yukarı