Xiaomi Redmi Note 11 Pro vs Samsung A33

Boran55

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle selam dostlar. 8500 TL bütçem var ve telefon almak istiyorum. Telefonda oyun olarak sadece Wild Rift ve onun dışında düşük gereksinimli eski oyunları oynayacağım. Onun dışında sosyal medyada gezinecek, arada sırada fotoğraf çekeceğim. Mikrofonu da net ses verirse sevinirim. Sizce hangi telefonu tercih etmeliyim, veya başka önerileriniz var mıdır?

Ayrıca deneyimi olan arkadaşlar varsa Xiaomi'nin teknik servisi hakkında bilgi verebilir mi? İnsan Samsung bilindik bir marka olduğu için daha iyi olarak düşünüyor ister istemez.

Eklemeyi unutmuşum, pil süresini de dikkate alırsak sevinirim.

A33 kullanıyorum wild rift ultra 60 fps sabit oynanıyor. Fotoğraf konusunda gayet yeterli benim için ama videolardan kendi gözünle bakmanı öneririm. Ben şahsen android 16 ya kadar güncelleme alacağı için tercih etmiştim

Öncelikle selam dostlar. 8500 TL bütçem var ve telefon almak istiyorum. Telefonda oyun olarak sadece Wild Rift ve onun dışında düşük gereksinimli eski oyunları oynayacağım. Onun dışında sosyal medyada gezinecek, arada sırada fotoğraf çekeceğim. Mikrofonu da net ses verirse sevinirim. Sizce hangi telefonu tercih etmeliyim, veya başka önerileriniz var mıdır?

Ayrıca deneyimi olan arkadaşlar varsa Xiaomi'nin teknik servisi hakkında bilgi verebilir mi? İnsan Samsung bilindik bir marka olduğu için daha iyi olarak düşünüyor ister istemez.

•Samsung A33
•Redmi Note 10 Pro

0 Redmi Note 10 Pro, Realme 8.ikinci el sorun değilse Snapdragon'lu S20 FE de alabilirsin.

Hocam bende malesef type-c adaptör yok. En ucuz orijinal Samsung adaptörü nereden bulabilirim. Piyasada o kadar çakma var ki orijinali bulmakta zorluk çekiyorum.

Hocam bende malesef type-c adaptör yok. En ucuz orijinal Samsung adaptörü nereden bulabilirim. Piyasada o kadar çakma var ki orijinali bulmakta zorluk çekiyorum.
Samsung Shop, TeknoSA, Vatan gibi bilindik yerlerden alınması doğru olur.

Şahsen ben 15W şarj aleti + kablo ile devam ediyorum. Kutudaki kabloya dokunmadım.

Samsung olması şart değilse;

Yeni konular

Geri
Yukarı