Xiaomi Redmi Note 12 alınır mı?

Bütçe
6000

MORTEUX

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Şu modeli gözüm kestirdi. Sadece günlük kullanacağım, pil tutumu önemli. Şu an kullandığım model Xiaomi Redmi 9T modeli, şu modelle karşılaştırınca yüzde kaç performans verir? Bu arada telefonun fiyatı 6 bin TL, bu fiyata alınır mı?

Ben kullanıyorum biraz kazıklanmış hissetsemde memnunum.
Oyun olarak Clash Royale, Wild Rift gibi basit oyunları oynuyorum ve herhangi bir takılma yaşamıyorum.
33W hızlı şarj özelliği ve 120Hz ekranı bulunuyor.
İnternette gezinirken yağ gibi akıyor 120Hz modunda ama pili de biraz hızlı tüketiyor.
Önceden 60Hz de bile hızlı tükeniyordu pilim ya da pil göstergesi öyle gösteriyordu ama kendiliğinden düzeldi bilmiyorum konusunu da açmıştım.
Parlaklığım %50'ye yakın oluyor genelde pil tasarrufu modunu açmadan yukarıda bahsettiğim şekil günlük kullanım ile şu anda şarjım 37 sabah 6 da almıştım şarjdan.
Şarj etme ise yaklaşık 30 dakikada %50'den fazla dolduruyor tam hesabını yapmadım.
Bu benim stok miu 14 deneyimim, siz modlu hafifletilmiş sürümleri kurarsanız çok daha iyi performans elde ediceğinize inanıyorum.

Ben kullanıyorum biraz kazıklanmış hissetsemde memnunum.
Oyun olarak Clash Royale, Wild Rift gibi basit oyunları oynuyorum ve herhangi bir takılma yaşamıyorum.
33W hızlı şarj özelliği ve 120Hz ekranı bulunuyor.
İnternette gezinirken yağ gibi akıyor 120Hz modunda ama pili de biraz hızlı tüketiyor.
Önceden 60Hz de bile hızlı tükeniyordu pilim ya da pil göstergesi öyle gösteriyordu ama kendiliğinden düzeldi bilmiyorum konusunu da açmıştım.
Parlaklığım %50'ye yakın oluyor genelde pil tasarrufu modunu açmadan yukarıda bahsettiğim şekil günlük kullanım ile şu anda şarjım 37 sabah 6 da almıştım şarjdan.
Şarj etme ise yaklaşık 30 dakikada %50'den fazla dolduruyor tam hesabını yapmadım.
Bu benim stok miu 14 deneyimim, siz modlu hafifletilmiş sürümleri kurarsanız çok daha iyi performans elde ediceğinize inanıyorum.
Çok sağolun hocam, ben dün note 12S modelini aldım (yurt dışı versiyonu olan) şimdilik memnunum, 8/256gb güzel oldu. Şarj konusunda benim model 90hz, bence şarj çok gitmesin diye fix'lemişler. İşlemcide bi tık normal note 12 den iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı