Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G alınır mı?

Öyleyse F4 düşüneyim hocam. Taksit olsa hemen alacağım da, taksit kaldırılmış :( 1 2 aya alayım hocam.

IMEI repair gibi falan gibi bir şey yok. Cihazların hepsi resmi kayıtlı. Resmi olmayan bir şeyin yapılması mantıklı mı sizce? Sadece ithalatçı garantili cihazlar.

POCO F4 mantıklı olur o zaman. Kamera kullanımı vs. yoksa. Arayüz ve güncelleme için A34 bakılır.

POCO F4 aldım, yoğun oyunum yok. Sadece subway surfers oynarım arada. Sizce A34 mü iyi bir seçenek, yoksa POCO F4 mü?

Merhaba. Normalde POCO F4 alacaktım, daha ucuz bir telefon alıp bir de yanına tablet almaya karar verdim. Cihazın her şeyine tamamım da, işlemcinin MediaTek olması kafamı karıştırdı. Isınma sorunu olur mu? İlerleyen zamanda performans kaybı yaşanır mı? Snapdragon işlemciler gibi uzun süre kullanabilir miyim? Sadece günlük işler için kullanacağım. Tablet alacağım için aģır işleri onda hallederim.
Çok büyük bir cihaz ben memnun değilim.

POCO F4 aldım, yoğun oyunum yok. Sadece subway surfers oynarım arada. Sizce A34 mü iyi bir seçenek, yoksa POCO F4 mü?
Donanım olarak Poco F4 daha iyi. Ancak pek oyun oynamayan birisi için alınmayabilecek bir cihaz. A34’ün arayüzü daha iyi ve güncelleme ömrü daha uzun.

Merhaba. Normalde POCO F4 alacaktım, daha ucuz bir telefon alıp bir de yanına tablet almaya karar verdim. Cihazın her şeyine tamamım da, işlemcinin MediaTek olması kafamı karıştırdı. Isınma sorunu olur mu? İlerleyen zamanda performans kaybı yaşanır mı? Snapdragon işlemciler gibi uzun süre kullanabilir miyim? Sadece günlük işler için kullanacağım. Tablet alacağım için aģır işleri onda hallederim.

A34 alın bence performans olarak güzel dimensity 1080 var gayet güzel telefon.

Arayüz olarak Samsung pek hoşuma gitmiyor. Güncelleme olarak Hyper OS almasi yeterli bana göre.

Arayüz olarak Samsung daha iyi hocam daha akıcı.

A34 alın bence performans olarak güzel dimensity 1080 var gayet güzel telefon.

Arayüz olarak Samsung daha iyi hocam daha akıcı.
Arayüz olarak akıcı olsa bile bana güzel gelmiyor, sevmiyorum. Poco X3 Pro deneyimledim ve arayüzü çok daha hoşuma gitti. Biraz araştırdım, performans olarak SD 870 daha iyiymiş. Şimdiye kadar gördüğüm SD cihazlar performans konusunda üzmedi.

İnternette gördüğüm birkaç ithalatçı garantili Redmi Note 12 Pro 5G ilanında yorumlarda IMEI ile sıkıntı yaşadıklarını belirtenler vardı. Buna dikkat edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı