Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G alınır mı?

at4k4n.exe

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba. Normalde POCO F4 alacaktım, daha ucuz bir telefon alıp bir de yanına tablet almaya karar verdim. Cihazın her şeyine tamamım da, işlemcinin MediaTek olması kafamı karıştırdı. Isınma sorunu olur mu? İlerleyen zamanda performans kaybı yaşanır mı? Snapdragon işlemciler gibi uzun süre kullanabilir miyim? Sadece günlük işler için kullanacağım. Tablet alacağım için aģır işleri onda hallederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Normalde POCO F4 alacaktım, daha ucuz bir telefon alıp bir de yanına tablet almaya karar verdim. Cihazın her şeyine tamamım da, işlemcinin MediaTek olması kafamı karıştırdı. Isınma sorunu olur mu? İlerleyen zamanda performans kaybı yaşanır mı? Snapdragon işlemciler gibi uzun süre kullanabilir miyim? Sadece günlük işler için kullanacağım. Tablet alacağım için aģır işleri onda hallederim.
7 aydır kullanıyorum. Hiç bir programda ağır oyunlarda ısınma problemi yaşamadım performans kaybı da hiç yaşamadım bu sürede baya oyun oynadığım halde.

Yurt dışı cihazla uğraşmayın F4 alın. Zaten arada 4-5 bin ₺ oynar. O fiyata da ağır işleri kaldıracak tablet yok.

İthalatçı garantili olması sorun değil ise alınacak cihaz.
Samsung Galaxy A34 5G (8 GB / 128 GB) aynı fiyatta bu varken asla almayın onu.
“Asla” almayın? Cihazın ithalatçı garantili olması hariç bir eksisi yok. Redmi Note 12 Pro 5G IMX776 ile daha iyi bir main sensor ve daha iyi bir panele sahip. Aynı SoC’u barındırıyorlar zaten. Arayüz olarak önde A34.

Yurt dışı cihazla uğraşmayın F4 alın. Zaten arada 4-5 bin ₺ oynar. O fiyata da ağır işleri kaldıracak tablet yok.
Yurt dışı değil zaten. İthalatçı garantili.

@at4k4n.exe Bütçe artar mı?

Yurtdışı cihaz derken? Telefon Türkiye olsa gerek. Tablet için diyorsanız başka modele yönelirim.

İthalatçı garantili olması sorun değil ise alınacak cihaz.

“Asla” almayın? Cihazın ithalatçı garantili olması hariç bir eksisi yok. Redmi Note 12 Pro 5G IMX776 ile daha iyi bir main sensor ve daha iyi bir panele sahip. Aynı SoC’u barındırıyorlar zaten. Arayüz olarak önde A34.

Yurt dışı değil zaten. İthalatçı garantili.

@at4k4n.exe Bütçe artar mı?
Hocam en fazla 13 çıkar. O paraya Poco F4 alacaktım fakat tablet bütçesine 2-3 daha ekleyip daha yüksek bir tablet düşünüyorum. Zaten telefonda İnstagram, Whatsapp dışında uygulama kullanmam. Oyun falan oynamam.

Note 12 Pro 5G cihazları resmi olarak Türkiye'ye gelmedi. Satan satıcılar yurt dışından getirip cihaza imei çakıp satıyorlar. Yani kaçak. Bu riski göze alıyorsanız alınır. Ben almazdım.
IMEI Repair gibi felan gibi bir şey yok. Cihazların hepsi resmi kayıtlı. Resmi olmayan bir şeyin yapılması mantıklı mı sizce? Sadece ithalatçı garantili cihazlar.

Yurtdışı cihaz derken? Telefon Türkiye olsa gerek. Tablet için diyorsanız başka modele yönelirim.

Hocam en fazla 13 çıkar. O paraya Poco F4 alacaktım fakat tablet bütçesine 2-3 daha ekleyip daha yüksek bir tablet düşünüyorum. Zaten telefonda İnstagram, Whatsapp dışında uygulama kullanmam. Oyun falan oynamam.
Poco F4 mantıklı olur o zaman. Kamera kullanımı vs. yoksa. Arayüz ve güncelleme için A34 bakılır.

Geri
Yukarı