Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G alınır mı?

emre_2280

Centipat
Daha fazla  
İyi sosyaller. Yakın zamanda telefon değiştireceğim. Telefon araştırırken bu model aklıma geldi ve Xiaomi'ye pek ılımlı yaklaşmıyordum ama fiyatından ötürü almayı düşünüyorum. Aktif olarak Xiaomi kullananlar memnunlarsa veya değillerse tartışmak istiyorum. Bu modelden memnun aktif kullanıcılarda konuyu yanıtlarlarsa sevinirim.

Xiaomi telefonu alınmaz alınırsada kaçak alınır yazılımı berbat arayüz desen stabil değil reklam çıkıyor şaka gibi.
Android'te Samsung UI veya OnePlus UI'dan şaşmıcan.

@avria Yazılımının pekte iyi olmadığını biliyorum ama bence f/p ürünü. 7000 TL bandında satılıyor. 2023'te ki gibi A24 8300 civarı olsaydı A24 almayı düşünüyordum (vergi indiriminden de yararlanabilmek için) her ne kadar yazılımı yetersiz de olsa bence iyi bir telefon.

@BerkayZ87 Zaten alırsam yurtdışı alıcam. 😉

TR garantili olsa alınırdı. Diğer türlüde alınır ama riski göze almak lazım. İki cihazımdan biri Xiaomi 12 gayet güzel premium cihaz. Kaçak alacaksanız uygun fiyatlı alınabilir.

Xiaomi telefonu alınmaz alınırsada kaçak alınır yazılımı berbat arayüz desen stabil değil reklam çıkıyor şaka gibi.
Android'te Samsung UI veya OnePlus UI'dan şaşmıcan.

Hocam aynısı Tecno ve Infinix gibi cihazlarda da var. Kendimden biliyorum Tecno kullanıyorum Phone Master diye bir lanet uygulama var, silinmiyor Allah'ın cezası saçma saçma uygulamalar var. Dediğin gibi One UI en iyisidir. La duvar kâğıdı yapacağım reklam çıkıyor. Daha telefon da düzgün müzik çalar uygulaması bile yok. Garantisi olmasa atacağım PixelExperience içine mis gibi.

TR garantili olsa alınırdı. Diğer türlüde alınır ama riski göze almak lazım. İki cihazımdan biri Xiaomi 12 gayet güzel premium cihaz.
Evet, o riski göze alıyorum. Zaten çevremde bu modeli kullanan tanıdığım 2 kişi var ve ikiside memnunlar.

Benim de arkadaşlarımdan alıp kullananlar var çakma IMEI ile aldılar gayet memnunlar, sanırım 6, 5-7 aralığına almışlardı.
Evet evet tam da dediğiniz gibi 6-7.5 arası dolanıyor fiyatları. Zaten genel olarak kaçak telefonlara tuşlu telefon IMEI'sı kopyalanıp öyle kullanılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı