SE 2020 kapasitesi 64 GB ama fotoğraflar uygulaması 65 GB yer kapliyor

akisawa

Yoctopat
Daha fazla  
Birkaç ay öncesinde boyle değildi. Yeni olmaya başladı. Telefonum toplam 64 GB alana sahip (iPhone SE 2020) ona rağmen fotoğraflar uygulamasi 65 yer kapliyor gösteriyor. iCloud kullanmıyorum. Fotograflarin normalde 30 GB yer kaplaması gerekiyor. Kullandigim sürüm 16.6.1.

Dosya Ekleri

• IMG_5002.jpeg
    IMG_5002.jpeg
    255,7 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum toplam boyutu söylüyordur. Icloud'u dahil ediyordur. Bunun için icloud ayarlarına girip oradan boyutu öğrenebilirsin. Icloud kullanmadığınıı söylüyorsun ama ayarı açık kalmış. Güncelleniyor yazmasından belli.

Dostum toplam boyutu söylüyordur. Icloud'u dahil ediyordur. Bunun için icloud ayarlarına girip oradan boyutu öğrenebilirsin. Icloud kullanmadığınıı söylüyorsun ama ayarı açık kalmış. Güncelleniyor yazmasından belli.
Icloudda ücretsiz üyeliğim var ama o da bildiğiniz gibi 5 gblik bir şey.Toplamin 29 gb ile beraber 65 gb olmasi imkansiz onu anlamıyorum ben yani normalde 29-30 gb aralarında olmasi gerekirken böyle bir durum oluyor

Dosya Ekleri

• IMG_5054.png
    IMG_5054.png
    242,9 KB · Görüntüleme: 14
Icloud ayarlarıın yedek kısmına geldiğinde hangi dosya icloud'da ne kadar yer kapladığı görünüyor oradan bakabilir misin?

Icloud alaninda neler olduğunu soruyorsan 4.9 gb yi fotoğraflar oluşturuyor başka bir şey kasttettiysen anlamadım

Geri
Yukarı