Xiaomi Redmi Note 12 Pro alınır mı?

Technoadam2023

Zeptopat
Daha fazla  
Xiaomi Redmi Note 12 model telefon almayı düşünüyorum kullanma amacım video ve fotoğraf editleri yapmak, nadiren oyun oynamak. Kamerayı fazla kullanmayı düşünmediğim için çok önemseniyorum telefonu kullanan arkadaşlar telefon hakkındaki görüşlerini paylaşırsa sevinirim.

Kuzenim aldı -a52s kullanıyorum- PUBG Mobile oynarken benim telefonda daha renkli ve daha performanslı fakat şarj konusunda Redmi note 12 pro a52s e göre daha iyi ancak onun da o kadar fazla şarjı dayanmıyor.

Xiaomi Redmi Note 12 model telefon almayı düşünüyorum kullanma amacım video ve fotoğraf editleri yapmak, nadiren oyun oynamak. Kamerayı fazla kullanmayı düşünmediğim için çok önemseniyorum telefonu kullanan arkadaşlar telefon hakkındaki görüşlerini paylaşırsa sevinirim.
Bütçe nedir ? Yurtdışı mı alacaksın ?

Alınmaz. Bütçe nedir?

Geri
Yukarı