Xiaomi Redmi Note 5 Alınır mı?

Sağol kardeşim lakin Hindistan versisiyonu vs. diye farklı versiyonları varmış Bir sıkıntı olur mu hepsi buradaki ile özellikleri tam uyuşmuyor ondan da korktum . Bir sıkıntı olmaz değil mi? Çift kameralı oması lazım doğru mudur ?
Alınır gayet iyi bir telefon Teknosa dan alma baya kazık fiyatı var.
ağol kardeşim lakin Hindistan versisiyonu vs. diye farklı versiyonları varmış Bir sıkıntı olur mu hepsi buradaki ile özellikleri tam uyuşmuyor ondan da korktum . Bir sıkıntı olmaz değil mi? Çift kameralı oması lazım dopru mudur ?

Sağol kardeşim lakin Hindistan versisiyonu vs. diye farklı versiyonları varmış Bir sıkıntı olur mu hepsi buradaki ile özellikleri tam uyuşmuyor ondan da korktum . Bir sıkıntı olmaz değil mi? Çift kameralı oması lazım doğru mudur ?
Yok kardeşim sıkıntı olmaz Hindistan versiyonları sadece Hindistan da satılıyor
Çift kameralı olması resme derinlik veriyor, sen telefonda neler yapıyorsun ?

Aynen portre modu için istiyorum . Hepsiburada da telefona Hindistan versiyonu yazmışlar ondan sorum . Yani resimdeki gibidir değil mi telefon .

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı