Xiaomi Redmi Note 8 alınır mı?

kadirz123

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Telefonu en geç bu hafta cuma günü alacağım ve aklımdaki tek şey yorumlar.
Hepsiburada üzerindeki yorumlarda Türkiye Garantili olarak geçtiği halde KVK garantisi gönderiyorlarmış.
Ve satıcı BittiBitiyor 50 lira daha ucuza satıyor, eğer dedikleri gibi satıcı Hepsiburada ve garantiyi KVK olarak veriyorlarsa BittiBitiyor üzerinden alacağım. Hepsiburada satıcılı olarak alıp garantisi ne şekilde geliyor bilen var mı?

Garantisini E-mail üzerinden gönderiyorlar. Yorumlar hep öyle zaten benim aldığım satıcıda bir çok sıkıntılı yorum vardı yok ghosting falan filan. Redmi Note 8'de de ısınma sorunu yorumlarını gördüm. Forumdaki kullanıcıların hiçbirinin öyle bir şikayeti yok. Ben Redmi Note 7 aldım hiçbir sıkıntısı yok şimdilik yaklaşık 6 ay olacak. Realme 5 Pro modeline ve Realme 3 Pro modellerine de bakabilirsiniz. Bu 3 telefon o fiyatta alınabilecek en iyi 3 F/P telefon.

Garantisini e-mail üzerinden gönderiyorlar. Yorumlar hep öyle zaten benim aldığım satıcıda birçok sıkıntılı yorum vardı yok ghosting falan falan. Redmi Note 8'de de ısınma sorunu yorumlarını gördüm. Forumdaki kullanıcıların hiçbirinin öyle bir şikayeti yok. Ben Redmi Note 7 aldım hiçbir sıkıntısı yok şimdilik yaklaşık 6 ay olacak. Realme 5 Pro modeline ve realme 3 Pro modellerine de bakabilirsiniz. Bu 3 telefon o fiyatta alınabilecek en iyi 3 F/P telefon.
1.30 saat kesintisiz.
PUBG Mobile gibi telefonu ısındıran bir oyun oynadım sıfır ısınma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Garantisini E-mail üzerinden gönderiyorlar. Yorumlar hep öyle zaten benim aldığım satıcıda bir çok sıkıntılı yorum vardı yok ghosting falan filan. Redmi Note 8'de de ısınma sorunu yorumlarını gördüm. Forumdaki kullanıcıların hiçbirinin öyle bir şikayeti yok. Ben Redmi Note 7 aldım hiçbir sıkıntısı yok şimdilik yaklaşık 6 ay olacak. Realme 5 Pro modeline ve Realme 3 Pro modellerine de bakabilirsiniz. Bu 3 telefon o fiyatta alınabilecek en iyi 3 F/P telefon.
KVK değil de Xiaomi Türkiye Garantili oluyor yani.
Amacım bunu öğrenmek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı