Xiaomi Redmi Note 8 cihaz için fast charging özellikli sarj aleti önerisi

Olmaz derken sorun mu olmaz? Kabloda herhangi bir problem bulunmamakta sanırım çünkü Casper'ın adaptörüne Xiaomi'nin sarj kablosunu takıp sarj ettiğimde hızlı sarj özelliği aktif oldu. Benim korktuğum durum Xiaomi telefonunu Casper'ın adaptörü ile sarj edersek değerlerden dolayı batarya zarar görür mü? Değerleri attım iki adaptöründe fakat kimse bu konu hakkında bir şey söylemedi.
Sorun olmaz yani 😀 Hızlı şarjın aktif olduğunu nasıl görüyoruz?

Hocam genelde firmalar öyle yapıyor, mesela iPhone'ları sadece orjinal kablosuyla bilgisayara takınca iTunes'e giriyor diye biliyorum. Bunun gibi, kendi ürünlerinin kullanılmasını istiyor ve tercih ediyor markalar.

Konu ile alakasız olacak ancak acaba telefondan memnun musunuz? Pro modelini almayı düşünüyoruz da bir tanıdığa.

Ekran görüntüsü atabilir misiniz? Ben de merak ediyorum test ediyorum fakat anlayamıyorum.
g7_4500.jpg

Dostum bu resimde göründüğü gibi normal sarj etmekte. Hızlı sarj sağlayan adaptör ile sarj ettiğiniz zaman o 64% ibaresinin altında hızlı sarj yazmakta.
Hocam genelde firmalar öyle yapıyor, mesela iPhone'ları sadece orjinal kablosuyla bilgisayara takınca iTunes'e giriyor diye biliyorum. Bunun gibi, kendi ürünlerinin kullanılmasını istiyor ve tercih ediyor markalar.

Konu ile alakasız olacak ancak acaba telefondan memnun musunuz? Pro modelini almayı düşünüyoruz da bir tanıdığa.
Ben net bir şey söylemem 1 hafta kullandım ama fiyat performans açısından gayet iyi telefon. Ben normal versiyonunu kullanıyorum ama Pro hakkında şunu söyleyebilirim MediaTek işlemci kullanmakta ve bu biraz can sıkıcı. Normal versiyonunda snapdragon işlemcisi takılı. Pro hakkında biraz daha erken ısındığı söylenmekte. Normal versiyonunun arka kamerasının konumu ve kasasının düz olması telefonu çok şık göstermekte. Pro versiyonu kameranın ortada olması ve kasasının hafif kavisli olması pek hoş olmamış. İki tarafında eksileri ve artıları kapışır ama şıklık ve işlemci performansı vs. almak istersen normal versiyonunu öneririm. Şık olması önemli değil kamerasının MP'i daha yüksek olsun (Ki kameralarda bile farklı konumlarda ve ambiyanslar da çekim yapsa bile iki telefonda kazanan pek olmuyor sürekli eşit gitmekte.) İşlemcisinin MediaTek olması önemli değil batarya kapasitesi de biraz daha iyi olsun diyorsan Pro'yu da tercih edebilirsin. Sana bir de şöyle bir video önerebilirim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Akım geliş çıkışları farklı olabilir. Bu da her telefona özgü değerler demektir. Mevcut şarj ile kullanıyorum zaten kullanmadığım aralıkta doldurup 3 gün gidiyor sarjı. Yani pek gerek yok ama illa alınacaksa orjinal olmalı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı