Xiaomi Redmi Note 8 için Stabil ROM Önerisi

feneresevdalı

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: AMD Ryzen 5 4650G
GPU: RX Vega 7
RAM: 2x8 Goodram 3600 MHz CL 18
SSD: Kingston A2000 500 GB M.2 NVME
PSU: FSP Hyper K 500w 800+

Bu ROM'un GSI olanını kullanıyordum gayet iyiydi. Yine de MIUI istersen senin attığın iyidir ama weekly dediğine göre stabil değil galiba. HMNote8 yazıyor Redmi için uygun mu bilmiyorum.

Edit: Uygunmuş. O ROM'un stabil linki: https://sourceforge.net/projects/xi...HMNote8_V12.5.4.0.RCOCNXM_v12-11.zip/download
Hocam bu konuda
Attığım ROM epey övülmüş. Güncellemeleri kapatıp kullanın demişler. Sizce ne yapmalııym? Şuan global MIUI 12.5.1.0 yüklü ve kasım kasım kasıyor.

Hocam bu konuda
Attığım ROM epey övülmüş. Güncellemeleri kapatıp kullanın demişler. Sizce ne yapmalııym? Şuan global MIUI 12.5.1.0 yüklü ve kasım kasım kasıyor.
Attığım stabil versiyon. Attığın ise haftalık yeni sürümler çıkan galiba. Stabil dediğinden benim attığımı kullanman daha iyi olur.

Attığım stabil versiyon. Attığın ise haftalık yeni sürümler çıkan galiba. Stabil dediğinden benim attığımı kullanman daha iyi olur.
Hocam Stabil ne oluyor ? Sürekli değiştirmek filan gerekmiyor mu ? Bir de nasıl anladınız onun stabil olduğunu ? Bende yakında ROM atıcağım da. Yanlış bir şey yapmak istemem.

Geri
Yukarı