Xiaomi Redmi Note 8 kendi kendine kapanıp açılıyor

Gapirkont

Kilopat
Telefon bugün kendi kendine kapanıp açıldı, sonrasında açıp ana ekranda bile gezmeye çalışsam 15 20 saniyede bir kendini sürekli tamamen kapatıp açmaya başladı. Bazen de açılırken Fastboot yazılı bir ekrana atıyor, tıklanabilecek hiçbir şey yok. Tekrar kapatıp açınca yine aynı şekilde 15 20 saniye sonra tamamen kapanıp açılıyor. Sorun ne olabilir, kendim çözebileceğim bir şey mi yoksa anakartta vs. mi sıkıntı vardır?

Yazılımsal olabilir yeniden ROM atmayı dene cihazın yurt dışı ise ROM atma IMEI gider bir de ROM atmak için bootlader kilidi açık olması lazım.

Telefon çakma olabilir mi bazı çakma telefonlarda şarj 50 de gidiyordu.

Yok hocam 4 senedir kullanıyorum Vatan Bilgisayar'dan satın almıştım daha önce böyle bir sorun yaşamadım hiç.

Yazılımsal olabilir yeniden ROM atmayı dene cihazın yurt dışı ise ROM atma IMEI gider bir de ROM atmak için bootlader kilidi açık olması lazım.

Yurt dışı değil hocam cihaz, bu dediğiniz işlem yapması zor bir şey mi? Çok anlamadığım konular o sebeple bilmediğim işe karışmak istemiyorum.

İlk önce bootlader kilidini açman lazım internetten bakarak yapabilirsin uğraşmak istemiyorsanız ilk önce cihazı sifirlamayi deneyin oda olmazsa dediğimi yapmanız gerekebilir en son çare telefoncuya götürmek.

Telefon bugün kendi kendine kapanıp açıldı, sonrasında açıp ana ekranda bile gezmeye çalışsam 15 20 saniyede bir kendini sürekli tamamen kapatıp açmaya başladı. Bazen de açılırken Fastboot yazılı bir ekrana atıyor, tıklanabilecek hiçbir şey yok. Tekrar kapatıp açınca yine aynı şekilde 15 20 saniye sonra tamamen kapanıp açılıyor. Sorun ne olabilir, kendim çözebileceğim bir şey mi yoksa anakartta vs. mi sıkıntı vardır?
hocam selamlar. aynı sorun bende de oluştu çözebildin mi?

Geri
Yukarı