Xiaomi Redmi Note 8 mi Note 9 mu?

Yazılım değiştirilebilir hocam. Ama cidden alınmaz denemez. Para yok ise en kötü alınabiliecek telefon listesine girer Custom ROM sayesinde.

O fiyata Note 9 bulup Custom ROM atmak mantıklı diye düşünüyorum. Ne için kullanıcaksınız acaba telefonu?

Benim için kamera önemli.

Note 8 Pro'yu 2 yıl kadar kullandım. Genel olarak gayet başarılı telefon ama batarya her telefonda olduğu gibi zamanla yaşlanıyor. Kamerası güzel ve yeterli. Şu an elimde Note 11 Pro var ama öncekini arıyorum bazı zamanlar.

Note 9 Pro > Note 8 Pro > Note 9 > Note 8 benim kanaatimce zamanında cok araştırdım zaten bu seri fiyat performans ürünleri ve 2300 TL butceyle herhangi birini iyi durumda bulursan ikisi de olabilir ama şu an o fiyata çok yok diye biliyorum. Ben şu an
Note 9 kullanıyorum ve memnunum

Bildiğim kadarıyla Note 8 güncelleme kesildi Note 9'a MIUI 14 gelecekmiş doğru mu?

Geleceğini zannetmem çünkü bayağı bir süredir güncelleme gelmiyor ve MIUI 14 çıkalı 7 ay olacak neredeyse.

Ben Note 10s i kaçak şekilde 3000 TL'ye buldum bakabilirsiniz 2 kılıf şarj aleti ile.

Tam da bende o telefonu önerecektim alternatif olarak. Mantıklı bir seçim.

Geleceğini zannetmem çünkü bayağı bir süredir güncelleme gelmiyor ve MIUI 14 çıkalı 7 ay olacak neredeyse.
Açıklama doğrultusunda gelmek zorunda. Biraz geç geliyor. Ve MIUI 14 çin sürümü betası yayınlanmıştı bizzat kullandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı