Xiaomi Redmi Note 8 Pro Alt Kısım Yarım Gösteriyor

EnesKeser

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefonda navigasyon tuşlarını kapatıp el hareketleriyle kullanmaya başlayınca altta gelen bildirim kutuları resimde görüldüğü gibi yarım göstermeye başladı. Telefon güncel. Daha önce bu sorunu yaşayan oldu mu? Ne yapabiliriz? Navigasyon tuşlarını kullanmak istemiyorum.
Inkedcf326d1f-26ae-4525-a6e9-843e26ad989e_LI.jpg

Yazılımsal bir sorun gibi duruyor. Kapatıp açınca sorun düzeliyor mu? Bazen benimde ekranın yarısı siyah oluyor kapatıp açınca düzeliyor.

Sanal tuşları aktif edince eğer normale dönüyor ise format atmanız sorunu çözecektir. Bende format attım sorun gitmişti fakat bir süre sonra tekrar siyah olmuştu. Bende fastboot ile rom yükledim format atarak bir daha sorunu yaşamadım.

Ayarlardan alttaki çubuğu sadece yukarı çektiğinde gözüksün, seçeneği ile kullanabilirsiniz.

Sanal tuşları aktif edince eğer normale dönüyor ise format atmanız sorunu çözecektir. Bende format attım sorun gitmişti fakat bir süre sonra tekrar siyah olmuştu. Bende fastboot ile rom yükledim format atarak bir daha sorunu yaşamadım.
Rom işine bulaşmak istemiyorum sadece format atsak düzelmez mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı