Xiaomi Redmi Note 8 Pro donuyor

feYzi55

Hectopat
Selamünaleyküm arkadaşlar Redmi Note 8 telefonum arada bir donuyor hiçbir tepkime vermiyor çekiçle parçalara ayırmak istiyorum çok pis tribe soktu bu telefon beni ne yapmam lazım? Formatla çözülür mü?

Selamünaleyküm arkadaşlar Redmi Note 8 telefonum arada bir donuyor hiçbir tepkime vermiyor çekiçle parçalara ayırmak istiyorum çok pis tribe soktu bu telefon beni ne yapmam lazım? Formatla çözülür mü?
Aynı telefonu kullanıyorum, sadece Opera kullanırken çok nadir donuyor bende de. Ancak telefon değil, uygulama donuyor. Sizde de bu tür bir şey olabilir mi?

Xiaomi'nin performans ve görünüm olarak sadece İphone'dan ucuz diye "Şayomi al Moruk hem çentiği küçük hem ucuz" diye abartıldığı yüzünden.

Xiaomi'nin hem ucuz hem de İphone'dan daha performanslı olduğunu düşünerek alanlara acıyorum ve hallerine üzülüyorum.

Xiaomi'nin Redmi Note 8 Pro modelin'de kronik bir sorun bu maalesef çözümünü bilmiyorum fakat aldıktan 2-3 ay sonra donup ısınmaya başlıyor.

Xiaomi'nin performans ve görünüm olarak sadece İphone'dan ucuz diye "Şayomi al Moruk hem çentiği küçük hem ucuz" diye abartıldığı yüzünden.

Xiaomi'nin hem ucuz hem de İphone'dan daha performanslı olduğunu düşünerek alanlara acıyorum ve hallerine üzülüyorum.

Xiaomi'nin Redmi Note 8 Pro modelin'de kronik bir sorun bu maalesef çözümünü bilmiyorum fakat aldıktan 2-3 ay sonra donup ısınmaya başlıyor.
Ben ısınmayla alakalı bir sorun yaşamadım, donma olayına gelirsek benim için sorun teşkil etmiyor çok nadir oluyor. Telefonun sorunlu olduğu doğrudur ama abartılacak kadar sorunlu değil.

Ben ısınmayla alakalı bir sorun yaşamadım, donma olayına gelirsek benim için sorun teşkil etmiyor çok nadir oluyor.
Eğer telefonunuz yeni ise veya bakımlı ise siz de o sorun olmadıysa başkasın da olmayacak değil.

Ona bakarsanız 2005-2008 Arasın'da herkesi kasıp kavuran Xbox 360'ın 3K Hatası büyük olmasına ramen kiminde olup kiminde olmuyordu.

Eğer telefonunuz yeni ise veya bakımlı ise siz de o sorun olmadıysa başkasın da olmayacak değil.

Ona bakarsanız 2005-2008 Arasın'da herkesi kasıp kavuran Xbox 360'ın 3K Hatası büyük olmasına ramen kiminde olup kiminde olmuyordu.
Telefondan telefona değişebilir dediğiniz gibi ama ben de olmadı başkasında da olmayabilir veyahut olabilir. Neredeyse telefonum 1.5 yıldan beri kullanıyorum, nereden baksanız 1 yılını doldurdu. Benim de donuyor ama abartılacak kadar değil memnunum. Dediğiniz gibi telefondan telefona değişebilir.
Hayır. Mesela YouTube'a giriyorum donuyor kapat tuşuna basıyorum kapanmıyor aynı şey diğer uygulamalarda da geçerli.
Şöyle bir şey yapabilirsiniz, telefonu çok doldurmayın uygulamalarla. Biraz rahat tutun telefonu, o şekilde çok nadir olacaktır.

Xiaomi fanboylarından hiçbir farkı yok bu yorumun.

Bende de Note 9 Pro var ve görev çubuğunu indirme olsun, şarja takınca açılan animasyonun yarım yamalak olması vb gerçekten yazılımsal hataları var.
Zaten MIUI 12 boşta 3GB RAM kullanıyor. Boş verin hocam, takılmayın.12.5 ile bir takım şeyler düzelecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı