Xiaomi Redmi Note 8 Pro Türkiye'ye ne zaman gelir?

@InJustice @Nowitzer @GerginGörünüşlüAdam arkadaşlar sizce bu telefonu şimdi almak mı iyi yoksa Black Friday denen günde almak mı daha iyi? Redmi Note 8 64GB fiyatı 1.999 TL olarak yazıyor fakat bu fiyatı hangi satıcı veriyor bilmiyorum. Xiaomi Türkiye mi? Hepsiburada mı? Gittigidiyor mu? Vatan mı? Teknosa mı? Medimarkt mı?... vs. hangisi bilmiyorum.

Redmi Note 8.jpg

@InJustice @Nowitzer @GerginGörünüşlüAdam arkadaşlar sizce bu telefonu şimdi almak mı iyi yoksa Black Friday denen günde almak mı daha iyi? Redmi Note 8 64GB fiyatı 1.999 TL olarak yazıyor fakat bu fiyatı hangi satıcı veriyor bilmiyorum. Xiaomi Türkiye mi? Hepsiburada mı? Gittigidiyor mu? Vatan mı? Teknosa mı? Medimarkt mı?... vs. hangisi bilmiyorum.

Eki Görüntüle 445686
Fiyat bilgisi bulunamadı diyor gördüğünüz gibi. Hiç bir yerde satılmıyor şimdilik onun dışında gelse bile 2000TL olacağını sanmam Redmi Note 7 üst telefonu Redmi Note 7 fiyatı zaten 2000TL bu kadar yakın fiyat olacağını düşünmüyorum.

Redmi Note 7 ithalatçı garantili şekilde satılmaya başlandı Türkiye'de. Lakin ben ithalatçı garantili telefon tavsiye etmiyorum. Kullandığım telefon RN7'in beyaz versiyonu ve Xiaomi Türkiye garantili. Size de resmi firmaların garanti verdiği ürünleri almanızı tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı