Xiaomi Redmi Note 8 Pro videolarda kasıyor

freedom_m

Decapat
Daha fazla  
Ben YouTube ve Instagram'da video izlerken kasıyor, bu kasmanın sebebi nedir? Nasıl çözebilirim sorunu?
Şu anda Android 11 ve MIUI 12.5.6 sürümü kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostum, sorununa bir çözümüm yok fakat aynı model aynı marka cihazı kullanıyorum, ve aynı Android sürümü, hiçbir sıkıntı olmadan hatta fazla akıcı bir şekilde kullanıyorum, belki cihazına hard reset atsan daha stabil olabilir.

Yüksek performans modunda alabilirsin, sorunun çözülebilir.
Benim P30 performans modundayken Instagram'da arada videolarda ses kayması yapıyor.

Yüksek performans modunda alabilirsin, sorunun çözülebilir.
Benim P30 performans modundayken Instagram'da arada videolarda ses kayması yapıyor.
Yüksek performans modu nedir?

Merhaba dostum, sorununa bir çözümüm yok fakat aynı model aynı marka cihazı kullanıyorum, ve aynı Android sürümü, hiçbir sıkıntı olmadan hatta fazla akıcı bir şekilde kullanıyorum, belki cihazına hard reset atsan daha stabil olabilir.

Daha önce stock ROM yüklemiştim

Dostum ben aldığımdan buyana pil tassaruf modunda kullanuyorum, sadece geliştirici seçeneklerden animasyonların X değerlerini kıstım, ne bir kasma ne bir donma sorunum var ve aktif kullanıyorum, yeri geliyor video editliyorum işim gereği, şu an Endonezya ROM kullanıyorum, her ROM değiştirdiğimde ya da Update geldiğinde hard reset attım, belki ondan dolayı böyle olabilir, cihazın performansı şu an bile birçok sıfır telefonla çok rahat kapışabilecek şekilde, bence derin bir temizlik yap, son çare bir hard reset atabilirsin, kendine göre tekrar optimizasyon yaparsın.

Geri
Yukarı