Xiaomi Redmi Note 8 Pro vs Note 9 Pro

Note 9 Pro kullanıyorum gayet memnunum Note 8 Pro hakkında da sadece fazla ısınma gibi bir kronik sorunu olduğunu duymuştum.
Neden hocam arkadaşım önermişti kullandığı için.

Hocam Xiaomi almaya kararlıyım.

Poco X3 nfc de Xiaomi ayrıca Note 9 Pro ve Note 8 Pro'dan özellik olarak çoğu konuda da ha üstün.

Son düzenleme:
Arkadaşlar önerilerinizi anlıyorum fakat kamera vs ve tanıdık bir marka olması benim için önemli.
Şimdi size sorum önerdiğim 2 telefondan hangisini almalıyım? :D.
Lütfen kusura bakmayın.

Tandık marka ikisi de Xiaomi'nin alt markası eğer Xiaomi almak istiyorsan mi 9 serilerine bakabilirsin attığın iki cihaz da Redmi ve Redmi ve Poco aynı segmentte Xiaomi için ikisi de alt marka ayrıca Poco modelleri Redmi serisinden kat kat daha iyi Poco F2 Pro'ya bakarsan görürsün yukarıdakilerden istiyorum diye tutturuyorsan da Note 9 Pro.
Ama pişman olursun Poco X3'ü değerlendirmediğin için araştır bir derim.

Tandık marka ikisi de Xiaomi'nin alt markası eğer Xiaomi almak istiyorsan mi 9 serilerine bakabilirsin attığın iki cihaz da Redmi ve Redmi ve Poco aynı segmentte Xiaomi için ikisi de alt marka ayrıca Poco modelleri Redmi serisinden kat kat daha iyi Poco F2 Pro'ya bakarsan görürsün yukarıdakilerden istiyorum diye tutturuyorsan da Note 9 Pro.
Ama pişman olursun Poco X3'ü değerlendirmediğin için araştır bir derim.

Ben bir Redmi Note 9 Pro kullanıcısı olarak Poco X3 nfc almanı öneririm özelikleri Note 9 Pro'dan kat ve kat da ha iyi.

Buraya bakabilirsin inanmıyorsan.
Bu site de temel farklılıklar da Note 9 Pro'dan bir özellik yok çünkü iyi olduğu taraf yok.

Ben bir Redmi Note 9 Pro kullanıcısı olarak Poco X3 nfc almanı öneririm özelikleri Note 9 Pro'dan kat ve kat da ha iyi.

Buraya bakabilirsin inanmıyorsan.
Bu site de temel farklılıklar da Note 9 Pro'dan bir özellik yok çünkü iyi olduğu taraf yok.

Arkadaş Redmi'yi Xiaomi,Poco'yu farklı marka sanıyor galiba. 🤣

Arkadaşlar önerilerinizi anlıyorum fakat kamera vs ve tanıdık bir marka olması benim için önemli.
Şimdi size sorum önerdiğim 2 telefondan hangisini almalıyım? :D.
Lütfen kusura bakmayın.
Poco da Redmi gibi Xiaomi'ye ait. Redmi de, Poco da Xiaomi'nin alt markaları.

Yazdıklarınız arasından 9 Pro. Ancak yine de X3 NFC daha iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı