Xiaomi Redmi Note 8 şarj aleti ve şarj kablosu

kadirz123

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Klasik olarak Xiaomi Redmi Note 8 kullanıcısıyım. Kendi şarj aleti ve kablosundan tabii ki hoşnut değilim çünkü telefon 18 Watt hızlı şarj desteklediği halde kutu içerisinden 10 Watt olan bir adaptör çıkıyor. Elimde Meizu 24 Watt adaptör var fakat bununla telefonu şarj etmeye kalktığımda telefon yinede hızlı şarj olmuyor. O ibare vb. çıkmıyor. Bu sorun kablodan dolayı mı? Eğer kablodan dolayıysa kablo önerilerinizi bekliyorum.

1581011284867.png

Klasik olarak Xiaomi Redmi Note 8 kullanıcısıyım. Kendi şarj aleti ve kablosundan tabii ki hoşnut değilim çünkü telefon 18 Watt hızlı şarj desteklediği halde kutu içerisinden 10 Watt olan bir adaptör çıkıyor. Elimde Meizu 24 Watt adaptör var fakat bununla telefonu şarj etmeye kalktığımda telefon yinede hızlı şarj olmuyor. O ibare vb. çıkmıyor. Bu sorun kablodan dolayı mı? Eğer kablodan dolayıysa kablo önerilerinizi bekliyorum.

Eki Görüntüle 498439
Kutuduan çıkan adaptör ve kablosu hızlı şarj ediyor benim o simge de çıkıyor.

Nasıl yani? Fotoğraf atma imkanınız var mı? Ve pro model olmadığına emin misiniz telefonunuzun?

Redmi Note 8 kullanıyorum, kutudan çıkan adaptör gayet yeterli ve hızlı şekilde şarj ediyor telefonu. Diğer arkadaşın da dediği gibi kutudan çıkanı takınca bende de hızlı şarj simgesi beliriyor.

Dün farklı bir adaptörle denedim. O da hızlı şarjı destekliyordu ve 18 Watt'a sahipti. Hızlı şarj simgeleri çıktı. Ama kendi adaptörümde çıkmıyor zaten sizde nasıl çıkıyor anlamış değilim kutu içeriğindeki adaptör 10 Watt olarak çıkıyor her şekilde.

Dün farklı bir adaptörle denedim. O da hızlı şarjı destekliyordu ve 18 Watt'a sahipti. Hızlı şarj simgeleri çıktı. Ama kendi adaptörümde çıkmıyor zaten sizde nasıl çıkıyor anlamış değilim kutu içeriğindeki adaptör 10 Watt olarak çıkıyor her şekilde.

10 Watt çıkıyor evet ama 10 Watt bile çok hızlı şarj ediyor. 18 Watt lüks için alınabilir. Yani hızlı şarj ibaresinin çıkması normal bence.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı