Xiaomi Redmi Note 8 stock ROM ve TWRP sorunu

Mr. Ahmedov

Hectopat
Yer
Shinjuku/Kabukichō
Merhabalar, 2 tür sorun ile karşı karşıyayım. 1.cisi telefonumu formatladıktan sonra herhangi bir ekran kilidi koymadan TWRP kurdum. TWRP'yi açtığımda hiçbir şifre sorulmadı buraya kadar güzel lakin sistem dosyaları şifrelenmiş şekilde gözüküyordu hala. Buna rağmen ADB sideload ile Custom ROM kurmayı denedim, wipe yaptıktan sonra. Lakin Custom ROM'un açılma ekranı geldiği gibi geri TWRP'ye attı. Bende stock ROM indirip telefonu düzeltmeyi denedim. İnternette araştırdığım kadarıyla hiç düzgün indirme yapabileceğim iyi serverli site göremedim, saniyede 100 kb/s veya Max 200 kb/s indirme yapan sitelerden bahsediyorum. Şu iki sorunu da çözebilecek iyi insan var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fastboot üzerinden kurulumu eksiksiz yapmış olsaydınız TWRP cihazda olmazdı.
Abi zaten Rom'u kurdum, açtım baktım Rom kurulmuşmu diye. Cihaz kurulum ekranı dediğim işte Google hesap ekleme kısmına kadar geldim, sonra twrp yükledim adb üzerinden. Tam kurulum yapmadığım için TWRP ve Obb dosyaları vardı sadece. Ama şifreleme yoktu girebildim düzgünce. Kesinlikle hiç bir şeye şifre koymadım ama tam kurulum bitince tekrar şifreliyor.

Geri
Yukarı