Çözüldü Xiaomi Redmi Note 8 TWRP menüsünde dosya adları karışık

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

alperenkoc06

Hectopat
Arkadaşlar 3 saattir uğraşıyorum, Redmi Note 8 telefonuma TWRP kurdum fakat wipe data kısmından format data deyince failed yazısı geliyor. Telefonu yeniden de başlatamıyorum OS kurulu olmadığı için. Ne yapmam lazım?

Arkadaşlar 3 saattir uğraşıyorum, Redmi Note 8 telefonuma TWRP kurdum fakat wipe data kısmından format data deyince failed yazısı geliyor. Telefonu yeniden de başlatamıyorum OS kurulu olmadığı için. Ne yapmam lazım?

Değişik değişik harf kombinosyanları mı var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Orangefox detaylı rehber tarzı bir şey var mı internette? Pek bilgim yok bu konularda ve pixelexperience kuracağım.

Benim de pek bilgili olduğum söylenemez sadece yaşadıklarımdan anlatıyorum rehber:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim de pek bilgili olduğum söylenemez sadece yaşadıklarımdan anlatıyorum rehber:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkür ederim hocam orangefoxla hallettim pixelromda kuruldu.
Sıfırdan ROM atın ve telefonu hiç başlatmadan TWRP yükleyin.

Orangefox ile hallettim hocam teşekkürler.

Geri
Yukarı