Çözüldü Xiaomi Redmi Note 8 Type-C üzerinden görüntü aktarımı var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mr. Ahmedov

Hectopat
Yer
Shinjuku/Kabukichō
Birçok amaçlı kullanım için telefonumun ekranını 32 inc monitöre gecikme olmadan yansıtarak kullanmak istiyorum. Bunun için USB Port bulunan Type-C - HDMI aparat kullanmayı düşünüyorum ama Redmi Note 8 bu işlemi yapabilir mi? Sorunsuzca kablolu aparat ile görüntü alabilir miyim?

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yardımcı olduysam çözüm olarak işaretleyiniz.
Konuyu tam okumamışsınız. Siz bilgisayara fotoğraf kopyalama rehberi atmışsınız oysa konu sahibi ekran yansıtmayı soruyor.

İnternette biraz baktığımda donanım eksikliğinden ötürü kabloyla doğrudan aktarım olmuyor anladığım kadarıyla. Cihazda donanım eksikliği var yazılmış sanırım.
Sanırım durumu çözdüm. Kabloya doğrudan görüntü aktarımı yapabilmeniz için cihazınızın Type C 3.0 üzeri olması gerekiyor. Çoğu Xiaomi telefon 2.0 ve altını kullanmakta ve maalesef mümkün değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Soruyla alakasız bir video bu.
Xiaomi telefonların neredeyse tümü MHL olmadan geliyor. Yani ekranı direk kablo ile yansıtamazsınız. TV Android ise aynı ağa bağlanıp yansıtma ayarlarına girerek yansıtabilirsin. eğer telefonunun MHL desteği olduğunu düşünüyorsan bu videodan yardım alabilirsin:

Not: 3.000. mesajım hayırlı olsun

Konuyu tam okumamışsınız. Siz bilgisayara fotoğraf kopyalama rehberi atmışsınız oysa konu sahibi ekran yansıtmayı soruyor.

İnternette biraz baktığımda donanım eksikliğinden ötürü kabloyla doğrudan aktarım olmuyor anladığım kadarıyla. Cihazda donanım eksikliği var yazılmış sanırım.
Sanırım durumu çözdüm. Kabloya doğrudan görüntü aktarımı yapabilmeniz için cihazınızın Type C 3.0 üzeri olması gerekiyor. Çoğu Xiaomi telefon 2.0 ve altını kullanmakta ve maalesef mümkün değil.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı