Xiaomi Redmi Note 9 alınır mı?

Redmi Note 9 alınır mı?

Alacağınız fiyata bağlı.
Bütçeniz ne kadar?
Cihazı ne zaman alacaksınız?
Öncelikleriniz neler?
Cihazı nasıl kullanacaksınız?
ROM atabilir misiniz?
Alacağınız fiyata bağlı.
Bütçeniz ne kadar?
Öncelikleriniz neler?
ROM atabilir misiniz?

+ Olarak cihazı kaç yıl, nasıl kullanmayı planlıyorsunuz?

Onu almayın 9S alın rahatınıza bakın.

Alacağınız fiyata bağlı.
Bütçeniz ne kadar?
Öncelikleriniz neler?
ROM atabilir misiniz?

+ Olarak cihazı kaç yıl, nasıl kullanmayı planlıyorsunuz?
2500 Fiyat/2500 tl bütçe/Temmuz olabilir/Cihazda yani pek birşey yapmayacağım oyun oynarsam wild rift falan/ROM ne demek?

2500 Fiyat/2500 TL bütçe/Temmuz olabilir/Cihazda yani pek bir şey yapmayacağım oyun oynarsam Wild Rift falan/ROM ne demek?

Hocam o zaman Oppo A73 öneririm.
Daha iyi bir yazılım, daha iyi bir ekran, daha fazla bir hızlı şarj desteği ve daha iyi depolama ile daha iyi

(Birisi eMMC 5.1 birisi ufs 2.1, A73 burada hem depolama olarak hem de depolama biçim olarak önde)

Note 9'un kamerası sanırım daha iyi o konuda bir fikrim yok.
Eğer ki uzun ömürlü bir cihaz istiyorsanız, bütçe arttırıp bunu almanızı öneririm.

Onu almayın 9S alın rahatınıza bakın.

Hocam en ucuz 2800 diye biliyorum, o kadar bütçe arttırırsa Realme 7 alsın en azından yazılım tarafında kafası karışmaz.

Note 9S ve 9 Pro'nun ROM atma durumu birazcık daha karışık.
Mesela bazı ülkelerde 9s, 9 Pro olarak geçiyor. Bir çok 9 Pro sahibi bu nedenle yanlış ROM'u kurmuş.
Curtana kod adına göre ROM bulması gerekiyor ki yanlış ROM'u kurup cihazı bozmasın (yani anladınız siz)
ROM atmam derse -ki konu sahibi bu konu hakkında pek bir bilgisi yokmuş- son güncelleme harici bütün güncellemeler cihazın, tabiri caizse içinden geçen güncellemeler.
Son güncelleme bende bayağı düzeltti ancak cihaz hala bellekte bir şey tutmaktan aciz.
Son güncelleme bu arada bende düzeltti ancak birçok kullanıcı yavaşladı diye şikayetçi.
Hep şanssız kişi ben olurdum bu sefer ben şansım tutmuş yani :D

Son düzenleme:
Hocam o zaman Oppo A73 öneririm.
Daha iyi bir yazılım, daha iyi bir ekran ve daha fazla bir hızlı şarj desteği mevcut.
Note 9'un kamerası sanırım daha iyi o konuda bir fikrim yok.
Eğer ki uzun ömürlü bir cihaz istiyorsanız, bütçe arttırıp bunu almanızı öneririm.

Hocam en ucuz 2800 diye biliyorum, o kadar bütçe arttırırsa Realme 7 alsın en azından yazılım tarafında kafası karışmaz.

Note 9S ve 9 Pro'nun ROM atma durumu birazcık daha karışık.
Mesela bazı ülkelerde 9s, 9 Pro olarak geçiyor. Bir çok 9 Pro sahibi bu nedenle yanlış ROM'u kurmuş.
Curtana kod adına göre ROM bulması gerekiyor ki yanlış ROM'u kurup cihazı bozmasın (yani anladınız siz)
ROM atmam derse -ki konu sahibi bu konu hakkında pek bir bilgisi yokmuş- son güncelleme harici bütün güncellemeler cihazın, tabiri caizse içinden geçen güncellemeler.
Son güncelleme bende bayağı düzeltti ancak cihaz hala bellekte bir şey tutmaktan aciz.
Son güncelleme bu arada bende düzeltti ancak birçok kullanıcı yavaşladı diye şikayetçi.
Hep şanssız kişi ben olurdum bu sefer ben şansım tutmuş yani :D
Hocam A73 e baktım iyi gözüküyor merak ettiğim Redmi Note 9 iş görürmü sence ?

Yeni konular

Geri
Yukarı