Xiaomi Redmi Note 9 kasmalar

Yeni gelen yazılım güncellemelerini yaptınız mı? Bende Note 9 128GB versiyonunu kullanıyorum 3 aydır herhangi bir sorun çıkarmadı bana. 1 kere çıkardı onda telefon bayağı kasmıştı restart attım düzeldi.

Android cihazlarda bu sorunlar gayet normal, bu zamana kadar stabil çalışan bir cihaz görmedim android kanadında. Kağıt üzerinde hepsi muazzam ama pratikte asla öyle olmuyor. :D

Yeni gelen yazılım güncellemelerini yaptınız mı? Bende Note 9 128 GB versiyonunu kullanıyorum 3 aydır herhangi bir sorun çıkarmadı bana. 1 kere çıkardı onda telefon bayağı kasmıştı restart attım düzeldi.

Şu an en son güncellemede.

Fazla uygulamalar olabilir.

O kadar para veriyorsun 64 yer dolmamış daha program indiremiyorsun çok saçma ben cihazı beğenmiştim ben böyle olacağını tahmin etmiyordum iOS kullanıyordum iOS alacaktım da pahalı eziyet çektirecek galiba bu telefon umarım düzelir.

Sıfırlamayı deneyebilirsin.

Cihazı aldığım yerde öyle söylemişti o kadar uygulamayı yükleyeceğim gene kasma yaparsa bence bir anlamı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
O kadar para veriyorsun 64 yer dolmamış daha program indiremiyorsun çok saçma ben cihazı beğenmiştim ben böyle olacağını tahmin etmiyordum iOS kullanıyordum iOS alacaktım da pahalı eziyet çektirecek galiba bu telefon umarım düzelir.

Cihazı aldığım yerde öyle söylemişti o kadar uygulamayı yükleyeceğim gene kasma yaparsa bence bir anlamı yok.
Akıl tutulması gerçekten.

Yeni konular

Geri
Yukarı