Xiaomi Redmi Note 9 Minecraft pe kasıyor

Hocam sondaki işaret "ironi", "şaka" anlamı taşıyor :D
ciddi değilim söylerken.

Bende ironi yaptım zaten🙃
@Elan Morin Tedronai karar verdim telefonu sıfırlayıp temiz bir sayfa açıp telefonu öyle kullanacağım RAM falan bence doldu gereksiz uygulamalarımdan o yüzden kasıyor en iyisi sıfırlayım artık sadece kullandığım uygulamaları indireceğim.

Son düzenleme:
Bende ironi yaptım zaten🙃
@Elan Morin Tedronai karar verdim telefonu sıfırlayıp temiz bir sayfa açıp telefonu öyle kullanacağım RAM falan bence doldu gereksiz uygulamalarımdan o yüzden kasıyor en iyisi sıfırlayım artık sadece kullandığım uygulamaları indireceğim.

Uygulama arkada açık olmadığı sürece RAM kullanılmaz.

128 GB hafızanın 127 GB'si dolu değilse performans aşırı fazla değişmez.

Oyunla alakalı diyorum sizlik ya da cihazınızlık bir şey yok.
Yeni güncellemeler ile optimizasyon düştü biraz.
@XEfe.Bey

Uygulama arkada açık olmadığı sürece RAM kullanılmaz.

128 GB hafızanın 127 GB'si dolu değilse performans aşırı fazla değişmez.

Oyunla alakalı diyorum sizlik ya da cihazınızlık bir şey yok.
Yeni güncellemeler ile optimizasyon düştü biraz.
@XEfe.Bey

Ben sıfırlayıp öyle kullanayım içim rahat etsin yine de arkadaşım sıfırladım çok hızlandı dedi.

Ben sıfırlayıp öyle kullanayım içim rahat etsin yine de arkadaşım sıfırladım çok hızlandı dedi.

Cihaz eski değilse ya da hafıza tam anlamı ile ağzına kadar dolu değilse ahım şahım bir fark olmaz, ama yine de hızlanır cihaz.

Fakat çok ümit beslemeyin şimdi olmasa 1.18 geldiğinde ya da 2-3 normal güncelleme sonrası kasmalar tekrar başlar.

Aslında bu kadar uğraşmanız bana kalırsa tam anlamı ile saçmalık.
Telefon ekranında 9 chunk sonrasını göremezsiniz zaten, 12 chunk oynamanız kendinizi tatmin etmek ve cihazı zorlamak dışında hiçbir işe yaramaz.

Cihaz eski değilse ya da hafıza tam anlamı ile ağzına kadar dolu değilse ahım şahım bir fark olmaz, ama yine de hızlanır cihaz.

Fakat çok ümit beslemeyin şimdi olmasa 1.18 geldiğinde ya da 2-3 normal güncelleme sonrası kasmalar tekrar başlar.

Aslında bu kadar uğraşmanız bana kalırsa tam anlamı ile saçmalık.
Telefon ekranında 9 chunk sonrasını göremezsiniz zaten, 12 chunk oynamanız kendinizi tatmin etmek ve cihazı zorlamak dışında hiçbir işe yaramaz.

Deneyim belki hızlanır hiç bilemeyiz hem arkadaşım hızlanıyor dedi denemekten bir zarar gelmez hem telefonum ile yeni bir sayfa açmak istiyorum ilk aldığım zaman çok fazla uygulama indirip sildim o yüzden olabilir.

Deneyim belki hızlanır hiç bilemeyiz hem arkadaşım hızlanıyor dedi denemekten bir zarar gelmez hem telefonum ile yeni bir sayfa açmak istiyorum ilk aldığım zaman çok fazla uygulama indirip sildim o yüzden olabilir.

Oyunla alakalı olduğuna eminim ama sıfırlayın yine de her türlü hızlanacak cihaz sonuçta.

Oyunla alakalı olduğuna nasıl eminim, sadece sizde değil birçok cihazda kasmalar başladı yeni sürümler ile.

Mesela bende de kasıyordu yeni güncellemelerden sonra, bende chunkları 10'dan 8'e çektim.

Yeni konular

Geri
Yukarı