Xiaomi Redmi Note 9 Pro ekran değişimi

21ebu

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ekranım kırıldı da. Mahalle arası telefonculara vermek istemiyorum. Önerdiğiniz yer var mı? GSM iletişime yollarsam kargo dahil bin lira tutuyor. Üstelik hiç güvenmiyorum onlara. Taktıkları ekran orijinal değil.

Telefonun garantisi yok bu arada 2. el almıştım sıfır olarak açmıştım. Adam 1 hafta kullanmış. Tüm parçaları orjinal yani.
NOT: Sadece bir yer önerecekseniz yazın.

Son düzenleme:
Sadece şunu söyleyim. Dediğiniz gibi mahalle arasında ki 3 kuruşluk insanlara vermeyin. Paranızı alana kadar onlardan iyisi yoktur. Bir parçasını değiştirir diğerini bozarlar.

Hocam profesyonel yerler pahalı olur. Güvenmiyorum diyorsunuz. Buyrun siz değişin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam profesyonel yerler pahalı olur. Güvenmiyorum diyorsunuz. Buyrun siz değişin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Pahalılığa laf etmedim. Orjinal değil değiştirdikleri parçalar. Kendileri de söylediler Whatsapp'tan A kalite ürün kullandıklarını orjinal olmadığını.

Ayrıca kendim değiştirmek istesem neden forumda konu açayım? Biraz mantık yürütüp yazabilir mi yazacak olanlar. Lütfen, zaten telefon şu an çöp durumda bir sürü iş aksadı moralim bozuk sinirim bozuk hocam gelip boş yapmayın bilgisi olan varsa gelsin yazsın. Tek istediğim bir yer önerilmesi. Başka bir şey istemiyorum.

Geri
Yukarı